Extra Uklízení a Mytí oken
Jistota čistoty
Počet zákazníků, kteří objednali naše úklidové služby: dnes 16, tento týden 76, tento měsíc 61, tento rok 2 346

Kdo jsme

Jsme společnost s velkými zkušenostmi v oblasti služeb, obchodu i marketingu. Jsme firma, s nadmírou zkušeností v oblasti úklidů, a to jak v Čechách, tak v zahraničí. Své zkušenosti jsme aplikovali jako FRANCHISOVOU SÍŤ do oblasti úklidových služeb. Dokázali jsme, aby se jednotliví pracovití a spolehliví lidé spojili v jeden celek, a aby společně vydělávali a budovali značku kvality. Kvalitu a úspěch prostřednictvím stejných podmínek – pod záštitou značky ORANŽOVÉHO SLONA.

Náš tým

Nevytváříme mezi jednotlivými FRANCHISANTY konkurenční prostředí, naopak. Táhneme za jeden provaz, společně si navzájem pomáháme. Navzájem si domlouváme a přenecháváme zakázky. Pomáháme firmám i lidem řešit jejich trable při uklízení a společně vytváříme prioritu ORANŽOVÉHO SLONA.

Naše léty ověřené a do dokonalosti dotažené know-how nám umožňuje dodávat velmi kvalitní služby všem občanům, firmám i institucím na území celé Evropy. Umožňujeme každému spolupracujícímu subjektu vydělávat tolik, kolik chce a nikdy ho nenecháme padnout. Požadujeme pouze dodržování námi předaného know-how a profesionální přístup k práci.

Možnosti financování - STARTUP Přidejte se k nám