EXTRA UKLÍZENÍ a MYTÍ OKEN
800668888

Proč s námi - franchisa EXTRA UKLÍZENÍ

V ČR je zhruba 6 000 registrovaných úklidových firem a živnostníků zaměřených na úklid. Každý z nich bojuje sám za sebe a navzájem si všichni konkurují, přetahují si klienty, podrážejí ceny, utrácejí za reklamu...

My umožníme pouze 220 franchisantům v České republice aby neměli zbytečné náklady a přesto s námi dokázali spokojeněvydělávat. Dokážeme to, protože jsme jeden celek, který se nedrobí na malé části jednotlivců.

Pouze 220 jednotlivcůšanci stát se součástí jednoho silného celku, který dokáže táhnout za jeden provaz a navzájem si kdykoliv pomáhat. Dokáže pracovat a vydělávat pod jednou značkou ORANŽOVÉHO SLONA.

Chcete podnikat v zavedené úklidové síti a vydělávat s námi pod jednou silnou značkou, nebo chcete přežívat sami se svou firmou a svými náklady?

Nemáte dostatečné množství vlastních finančních prostředků na to, abyste vstoupili do sítě EXTRA UKLÍZENÍ? Jako jediná franchisová síť v ČR vám můžeme ve spolupráci s s nejstabilnější bankou v ČR nabídnout možnost financování pro začínající podnikatele prostřednictvím programu STARTUP - EXTRA SLUŽBY.

Možnosti financování - STARTUP Přidejte se k nám

Sociální sítě

Instagram YouTube Facebook