Extra Uklízení a Mytí oken
Jistota čistoty
Počet zákazníků, kteří objednali naše úklidové služby: dnes 6, tento týden 17, tento měsíc 215, tento rok 1 354

Proč s námi - franchisa EXTRA UKLÍZENÍ

Jak, kdy a kde začít podnikat? Hlavně v čem podnikat? Jak nemít rizika v podnikání? Jak co nejrychleji vydělat? Jak začít hned vydělávat peníze? Jak se orientovat v džungli obchodu, reklam a služeb? Jak být úspěšný podnikatel? Jak získat rychle klienty? Jak rozumně investovat?

Všechny tyto otázky si klade každý z nás, kdo se rozhodl začít podnikat či investovat a přemýšlí, jaký je ten správný a nejlepší směr v podnikání. Nedáme vám návod na rychlé a jednoduché zbohatnutí, ale máme recept na to, jak úspěšně podnikat a přitom stabilně vydělávat bez jakýchkoli větších rizik. Pády a vzestupy jsme zažili za léta podnikání už my, a proto vás před těmito podnikatelskými riziky chceme ušetřit a vést vás k růstu a stabilitě.

Každému solidnímu a spolehlivému zájemci o naše franchisy prodáme návod a značku na to, jak začít rychle a kvalitně podnikat, jak růst a jak vydělávat víc peněz než konkurence.

Pokud znáte již naši letitou historii značkové franchisové sítě EXTRA UKLÍZENÍ, kupte si na 5 let franchisovou licenci na úklidy za 1 600 000 Kč a pak už jen neomezeně využívejte služeb sítě, stahujte si zakázky na úklidy a mytí, fakturujte, kasírujte, vydělávejte a o nic víc se nestarejte. Kompletně vás vybavíme, proškolíme a předáme naše know-how.

Pokud nás ještě neznáte a nevěříte tomu, že se dá i v oboru úklidů a mytí tolik vydělávat, můžete si na 5 let koupit franchisovou značku EXTRA UKLÍZENÍ za pouhých 99 000 Kč a podnikejte pod naši registrovanou značkou a za naše ceny. Kompletně vás vybavíme, proškolíme a předáme naše know-how. Neplatíte už vůbec nic navíc, jen když si budete chtít z centrální databáze zakázek nějakou zakázku rezervovat a stáhnout, zaplatíte za ni 700 Kč. Každá zakázka – 700 Kč. Žádná rizika, platíte jen za vybrané a námi dodané zakázky na úklidy a mytí.

V ČR je zhruba 6 300 registrovaných úklidových firem a živnostníků zaměřených na úklid, mytí a čištění. Každý z nich bojuje sám za sebe a navzájem si všichni konkurují, přetahují si klienty, podrážejí ceny, utrácejí nesmyslně za reklamy…

My umožníme pouze 220 franchisantům v České republice aby neměli zbytečné náklady a přesto s námi dokázali spokojeně vydělávat a růst. Dokážeme to, protože jsme jeden celek, který se nedrobí na malé části jednotlivých živnostníků a podnikatelů.

Pouze 220 zájemců o naši franchisu má šanci stát se součástí jednoho silného celku, který dokáže táhnout za jeden silný a pevný provaz a navzájem si kdykoliv pomáhat při nestandardně velkých zakázkách. Dokáže pracovat a vydělávat pod jednou silnou značkou EXTRA UKLÍZENÍ.

Chcete podnikat v zavedené úklidové síti profesionálů a vydělávat s námi pod jednou značkou, nebo chcete přežívat sami se svou firmou a svými náklady?

Přidejte se k nám