Extra Uklízení a Mytí oken
Jistota čistoty
Počet zákazníků, kteří objednali naše úklidové služby: dnes 0, tento týden 11, tento měsíc 11, tento rok 269

STARTUP - EXTRA SLUŽBY

Máte podnikatelského ducha? Chcete se osamostatnit? Chcete začít podnikat? Chcete se stát nezávislými podnikateli s naší značkou, ale nemáte dostatek vlastních finančních zdrojů?

Jako jediná franchisová síť v ČR jsme pro vás ve spolupráci s českou bankovní institucí připravili program pro začínající podnikatele, kteří chtějí vstoupit do naší celoevropské franchisové sítě EXTRA SLUŽBY – program STARTUP.

Zásluhou našeho partnera, nejstabilnější banky v ČR vám umožníme vstoupit, podnikat a rozvíjet se v naší franchisové síti EXTRA SLUŽBY. Financování vašeho rozvoje podnikání jsme schopni zajistit do 30 dnů od vámi podané žádosti o vstup do sítě.

Tato možnost financování je určena pro začínající podnikatele, kteří se rozhodnou stát členy franchisové sítě EXTRA SLUŽBY s libovolným zaměřením služby jako franchisant ŽIVNOSTNÍK.

STARTUP financování je poskytováno ve výši 50 % - 90 % z ceny vstupního licenčního poplatku do libovolného druhu služeb franchisové sítě EXTRA SLUŽBY. Vlastní zdroje musí být v minimální výši 10 %.

Mám zájem o franchisu a financování prostřednictvím STARTUP