O nás

Franchisový koncept EXTRA SLUŽBY byl založen v roce 2006 českou společností RISS COMPANY s.r.o. Byly vytvořeny a spuštěny franchisové systémy, klientská centrála, informační SMS brány a vybudována síť obchodních zástupců. Vyvinuty IT a databázové systémy na klíč. Registrovány veškeré ochranné známky a spuštěno IT a marketingové oddělení. V současnosti je franchisový koncept EXTRA SLUŽBY spuštěn už nejen na území ČR, ale působí již v řadě zemí EU.

Koncept EXTRA SLUŽBY byl vytvořen jako celek služeb, které jsou rozdělené do třech téměř totožných franchisových systémů - EXTRA STĚHOVÁNÍ, EXTRA UKLÍZENÍ a EXTRA MANŽEL. Všechny tyto tři systémy jsou zaměřené na poskytování služeb, a to převážně koncovým zákazníkům v oblasti bydlení. Jelikož jsou tyto systémy téměř totožné a s velmi podobným, na sebe navazujícím zaměřením služeb, bylo docíleno toho, že vznikla velmi silná a stabilní síť franchisových poskytovatelů služeb na celém území ČR. Všechny tři systémy se navzájem podporují, a to nejen marketingově, ale i profesně. Taktéž pro koncové klienty je tento sjednocený celek služeb velmi výhodný, neboť jim komplexnost jejich požadavků dokáže poskytnout pouze jeden jediný dodavatel. Služby jsou poskytovány jednotlivými franchisantů s neměnným standardem na vysoké profesionální úrovni.

Desítky jednotlivých franchisových poboček sítě EXTRA SLUŽBY poskytují ročně své služby nejen koncovým klientům, ale i firmám, úřadům, institucím, organizacím a společnostem.

EXTRA STĚHOVÁNÍ – franchisový koncept zaměřený na kompletní stěhovací a vyklízecí služby poskytované na celém území Evropy

EXTRA UKLÍZENÍ – franchisový koncept zaměřený na kompletní úklidové služby poskytované na celém území Evropy

EXTRA MANŽEL – franchisový koncept zaměřený na poskytování řemeslných služeb souvisejících s bydlením na celém území Evropy

NAŠÍ PRIORITOU BYLA, JE A BUDE MAXIMÁLNÍ SPOKOJENOST ZÁKAZNÍKA S NAŠIMI SLUŽBAMI.
© 2006, 2019 RISS COMPANY s.r.o., všechna práva vyhrazena
Fotogalerie | Kontakt