Extra Uklízení a Mytí oken
Jistota čistoty
Počet zákazníků, kteří objednali naše úklidové služby: dnes 4, tento týden 24, tento měsíc 164, tento rok 164
Objednat

Úklid Bubeneč

800 66 88 88Potřebujete zajistit úklid v městské čtvrti Bubeneč a hledáte někoho, kdo by vám právě v Bubenči poskytl kvalitní úklidové práce na profesionální úrovni? Naše profesionální úklidová firma EXTRA UKLÍZENÍ, která funguje na principu franchisového systému vám v Bubenči a v celém okolí Bubenče zajistí jakékoli druhy úklidů, mytí oken a čištění.
Tato mezinárodní franchisová společnost EXTRA UKLÍZENÍ, která byla založena v roce 2012 stoprocentně českou společností vám nejen v Bubenči, ale i v celé městské části Praha 7 zajistí a poskytne velmi kvalitní úklidy a úklidové služby libovolně velkých nemovitostí a prostorů.
v Bubenči poskytujeme nejen ruční úklidy a mytí, ale zajišťujeme i strojové čištění. Provádíme jednorázové a generální úklidy, ale běžně v Bubenči a okolí zajišťujeme i pravidelné úklidy. Uklízíme nepřetržitě 24 hodin denně, uklízíme domácnosti, uklízíme chaty i chalupy, uklízíme restaurace, myjeme okna libovolných velikostí a čistíme a tepujeme koberce i sedací soupravy. v Bubenči, stejně jako v celém okolí Bubenče vám velmi rádi poskytneme naše spolehlivé úklidy a úklidové práce.
Před jakýmkoli druhem úklidu v Bubenči nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v Bubenči si prohlédněte naše ceny za úklid (viz úklid Bubeneč ceník).
Chcete uklidit či umýt okna? Vyplňte si formulář, nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com