Extra Uklízení a Mytí oken
Jistota čistoty
Počet zákazníků, kteří objednali naše úklidové služby: dnes 3, tento týden 19, tento měsíc 153, tento rok 153
Objednat

Kvalitní jarní úklid Hodkovice nad Mohelkou

kvalitní jarní úklid

Potřebujete spolehlivou firmu na jarní úklid v obci Hodkovice nad Mohelkou a hledáte někoho, kdo by vám právě v Hodkovicích nad Mohelkou poskytl kvalitní úklidové práce na profesionální úrovni? Venku už pomalu voní jaro a vy potřebujete v Hodkovicích nad Mohelkou či v okolí Hodkovic nad Mohelkou udělat skutečně pořádný jarní úklid? Hledáte spolehlivou a zkušenou firmu na zajištění tohoto generálního jarního úklidu v Hodkovicích nad Mohelkou? Jsme zavedená úklidová společnost, která tyto detailní a kompletní jarní úklidy poskytuje nejen v Hodkovicích nad Mohelkou, ale i v celém širokém okolí Hodkovic nad Mohelkou. Naše franchisová síť EXTRA UKLÍZENÍ vám v Hodkovicích nad Mohelkou a celém okrese Liberec zajistí na základě vašich online objednávek a požadavků kompletní jarní úklid včetně mytí oken, mytí terasy, mytí balkónu nebo úklidu venkovních prostor. Veškeré jarní úklidy v Hodkovicích nad Mohelkou vám poskytneme nejen ve vašich bytech, ale zajistíme i úklidy ve vašich domech, úklidy na chatách či chalupách, úklidy v domácnostech, ale i úklidy ve firmách, podnicích či kancelářích. Velmi rádi vám poskytneme tyto žádané sezónní úklidy, jako je jarní úklid, vánoční úklid nebo velikonoční úklid. Jelikož jsou tyto sezónní úklidy velmi žádaným druhem úklidů, doporučujeme každému zájemci o tento jarní úklid, aby si jej objednal s dostatečným časovým předstihem, abychom dokázali tento jarní úklid v Hodkovicích nad Mohelkou poskytnout v termínu a čase, který si budete přát. Standardní jarní úklid v Hodkovicích nad Mohelkou je kompletní úklid celého prostoru bytu, úklid domu, úklid chaty nebo chalupy. Zahrnuje i úklid zahrady, úklid garáže nebo například úklid terasy či pergoly a samozřejmě důkladné a precizní mytí oken a dveří. Veškeré přípravky potřebné na jarní úklidy jsou samozřejmě součástí dodávky našich profesionálních úklidových služeb poskytovaných v Hodkovicích nad Mohelkou.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Před jakýmkoli druhem úklidu v Hodkovicích nad Mohelkou nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v Hodkovicích nad Mohelkou si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz jarní úklid Hodkovice nad Mohelkou ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě jarního úklidu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste v Hodkovicích nad Mohelkou zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující úklid a mytí oken v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Perfektní jarní úklid včetně mytí oken. O nic jsem se nestarala. Jako žena musím ocenit skutečně šikovnost a zručnost. Extra uklízení určitě doporučuji.Kuchyně, koupelna, okna, terasa, vše bez chybičky. Skutečně dokonalý jarní úklid.Rodiče potřebovali z jara uklidit a umýt okna na parcele. Doporučení bylo parádní. Společnost Extra nám vše zajistila naprosto skvěle. Chválíme.Chtěl bych touto cestou poděkovat slečnám, které mi uklidily a umyly ta špinavá okna po zimě. Moc vám děkuji a přeji mnoho zdaru ve vaší práci.Jarní úklid v Hodkovicích nad Mohelkou na výbornou.Výborně provedený úklid zahradního altánku v Hodkovicích nad Mohelkou. Skla jsou jako nová, díky.