Úklid a úklidové služby hlavní město Praha

Hlavní město Praha

Stověžatá Praha, nebo také srdce Evropy. Těmito názvy se pyšní zřejmě nejkrásnější, nejlidnatější, největší a nejnavštěvovanější město České republiky, které je zároveň hlavním městem České republiky a 15 největším městem Evropské unie. Praha se nachází v samém centru Středočeského kraje a v 57 městských částí žije necelých 1,5 milionů obyvatel. Zásluhou své rozlohy a samozřejmě i polohy je Praha tím nejvhodnějším místem nejen pro podnikatele a obchodníky, ale samozřejmě i pro turisty. Dominantou Prahy je nejen Pražský hrad, ale i veškeré historické památky jako je například Karlův most, Katedrála svatého Víta, Betlémská kaple, Národní divadlo, Národní muzeum nebo Václavské náměstí. Miliony a miliony turistů z celého světa míří do Prahy nejen proto, aby shlédly překrásnou historii tohoto města, ale aby navštívili i vyhlášené restaurace, kluby či divadla která se zde nachází. Jsou zde i sídla největších českých společností – televize Nova, televize Prima, Česká televize, Český rozhlas, ČEZ, Innogy, Google, Seznam.cz, Penta ale i společnost EXTRA SLUŽBY, která poskytuje nejen profesionální úklidové služby a mytí oken pod záštitou značky franchisové sítě EXTRA UKLÍZENÍ, ale která poskytuje i stěhování, vyklízení, údržby, montáže a opravy.

Službu úklid vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Okresy

Zvolte okres, kde chcete využít naše profesionální úklidové služby:

Praha Praha je největší město Česka a třinácté největší město Evropské unie. Zároveň je vysoce ekonomicky vyspělým městem s velmi vysokou životní úrovní. Praha je považována za jedno z nejkrásnějších měst Evropy, a proto je i velmi vyhledávanou turistickou lokalitou. Odborné úklidy zde poskytuje síť EXTRA UKLÍZENÍ.

Chci uklidit v Praze

Praha 1 Praha 1 je městskou částí hlavního města České republiky Prahy. Nachází se v samém centru Prahy a najdeme zde například Malostranské náměstí či chrám svatého Mikuláše. V této městské části žije zhruba třicet tisíc obyvatel a úklidové služby zde zajišťuje značková franchisová společnost EXTRA UKLÍZENÍ.

Chci uklidit na Praze 1

Praha 2 V této městské části se nachází například náměstí Míru. Je to jedna z městských částí hlavního města Prahy, která se nachází na rozloze více jak čtyř kilometrů čtverečných. Na celém tomto území jsou společností EXTRA UKLÍZENÍ poskytovány a zajišťovány odborné úklidové služby a práce.

Chci uklidit na Praze 2

Praha 3 Praha 3 je označení jednotky městské části hlavního města Prahy, ve které se nachází například Žižkovský památník. Tato městská část se rozléhá na ploše zhruba šesti a půl kilometrů čtverečných což je zhruba šest set padesát hektarů. Do Prahy 3 je zahrnuto téměř celé katastrální území Žižkova.

Chci uklidit na Praze 3

Praha 4 Praha 4 je jednou z městských částí Prahy, která používá znak, který vypracoval Marek Králík a heraldicky jej upravil do současné podoby Jan Dvořák. V této městské části žije zhruba sto třicet tři tisíc obyvatel, kterým společnost EXTRA UKLÍZENÍ zajišťuje a poskytuje své odborné úklidové služby.

Chci uklidit na Praze 4

Praha 5 Městskou částí Prahy 5 protéká Motolský potok a poštovním směrovacím číslem je 150 00. Adresa úřadu MČ pro Prahu 5 je náměstí 14. října 1381/4, PSČ 150 22, Praha 5, Smíchov. Žije zde celkem osmdesát pět tisíc obyvatel na ploše o celkové rozloze dvacet sedm a půl kilometrů čtverečných.

Chci uklidit na Praze 5

Praha 6 Přesná adresa městské části Prahy 6 je ČS. Armády 601/23, Praha 6, Bubeneč, PSČ 160 52. V této městské části žije zhruba sto pět tisíc obyvatel, kterým profesionální úklidové služby a úklidové práce zajišťuje franchisová síť EXTRA UKLÍZENÍ. Celá část Prahy 6 se rozkládá na necelých čtyřiceti šesti kilometrech čtverečných.

Chci uklidit na Praze 6

Praha 7 V této městské části Prahy 7 se na nábřeží Kapitána Jaroše nachází monumentální stavba, kde sídlí finanční úřad pro Prahu 6 a Prahu 7. Na Praze 7 žije necelých čtyřicet dva tisíc obyvatel, kterým odborné úklidy a mytí oken zajišťují pracovníci ze sítě EXTRA UKLÍZENÍ. Směrovacím číslem pro Prahu 7 je 170 00.

Chci uklidit na Praze 7

Praha 8 Asi nejkrásnějšími historickými a turisticky zajímavými památkami městské části Praha 8 jsou Libeňský zámek, Karlínský kostel svatého Cyrila a Metoděje, Libeňský most nebo dřevěný kostel svatého Vojtěcha. Praha 8 se rozkládá na území dvaceti dvou kilometrů čtverečných a úklidy zde zajišťuje síť EXTRA UKLÍZENÍ.

Chci uklidit na Praze 8

Praha 9 Radnice Prahy 9 ve Vysočanech se nachází na adrese Sokolovská 14/324, Praha 9, PSČ 180 49. Městská část Prahy 9 se nachází na ploše čtrnácti kilometrů čtverečných a žije zde padesát šest tisíc obyvatel kteří využívají profesionálních úklidových služeb poskytovaných společností EXTRA UKLÍZENÍ.

Chci uklidit na Praze 9

Praha 10 Praha 10 je co do počtu obyvatel největší městskou částí hlavního města Prahy. Žije zde téměř sto patnáct tisíc obyvatel. Radnice pro Prahu 10 se nachází na adrese Vršovická 1429/68, Praha 10, Vršovice, PSČ 101 38. Úklidové služby a mytí oken zde poskytuje společnost EXTRA UKLÍZENÍ.

Chci uklidit na Praze 10