Úklid a úklidové služby Středočeský kraj

Středočeský kraj

Co se rozlohy a počtu obyvatel týče, je tento kraj největším krajem České republiky. Skládá se celkem z dvanácti okresů s téměř 1,4 milionem obyvatel. Tento kraj nemá žádné své krajské město, neboť za krajské město je považována Praha, která se nachází uprostřed Středočeského kraje. Největším okresem tohoto kraje je okres Příbram. Tento kraj je velmi strategicky umístěn, a to jak pro svoji polohu, tak z důvodu téměř přímé vazby s hlavním městem Prahou. Asi nejznámějším podnikem tohoto kraje je Škoda Mladá Boleslav, která je vyhlášená svojí výrobou kvalitních českých automobilů. Téměř ve všech okresech tohoto Středočeského kraje jsou jednotlivé pobočky franchisové sítě EXTRA UKLÍZENÍ, která svým klientům zajišťuje precizní úklidy bytů, úklidy domů i kanceláří, nebo například mytí oken či výkladních skříní. Kromě profesionálních úklidů a mytí oken jsou ale sítí EXTRA SLUŽBY v tomto kraji zajišťovány i prvotřídní stěhovací či vyklízecí práce, nebo například montážní a údržbářské práce hodinových manželů.

Službu úklid vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Okresy

Zvolte okres, kde chcete využít naše profesionální úklidové služby:

Benešov Jedny z nejkrásnějších památek tohoto okresu a turisty velmi oblíbené jsou zámek Konopiště a asi dvacet kilometrů od Benešova vzdálený hrad Český Šternberk. Sídlem okresu je město Benešov, které se nachází v Benešovské pahorkatině a je vzdálené od Prahy necelých třicet pět kilometrů.

Chci uklidit v Benešově

Beroun V celém Berounském okrese, který se nachází ve Středočeském kraji jsou úklidy a mytí oken zajišťovány spolehlivou sítí pracovníků ze společnosti EXTRA UKLÍZENÍ. Okresním městem je město Beroun, který leží na soutoku řek Berounky a Litavky. Od Prahy je Beroun vzdálený třicet kilometrů a šedesát od Plzně.

Chci uklidit v Berouně

Kladno Sídlem tohoto okresu je město Kladno, největší město Středočeského kraje, které se také proslavilo výchovou spousty výborných hokejistů. Město je vzdálené třicet tři kilometrů od Prahy. V celém okrese pak žije sto šedesát šest tisíc obyvatel ve sto obcích, které tvoří celek Kladenského okresu.

Chci uklidit na Kladně

Kolín Sedmdesát čtyři kilometrů od Prahy se nachází sídlo Kolínského okresu, město Kolín, ve kterém žije zhruba třicet dva tisíc obyvatel a protéká jím řeka Labe. Celý okres se pak skládá celkem z osmdesáti devíti obcí, ve kterých žije téměř sto tři tisíc obyvatel. Úklidové práce zde zajišťuje síť EXTRA UKLÍZENÍ.

Chci uklidit v Kolíně

Kutná Hora „Já jsem z Kutné Hory z Kutné Hory koudelníkův syn.“ Kdo by neznal tuto českou lidovou písničku týkající se právě Kutnohorského okresu, který se nachází v jihovýchodní části Středočeského kraje. Sídlem okresu je město Kutná Hora, které se nachází osmdesát devět kilometrů od hlavního města Prahy.

Chci uklidit v Kutné Hoře

Mělník Okres, který se skládá celkem z šedesáti devíti obcí, ve kterých žije téměř sto deset tisíc obyvatel. Sídlem okresu je město Mělník, které leží na pravém břehu řeky Labe a od centra Prahy je město vzdálené čtyřicet osm kilometrů. Okres se rozléhá na ploše sedmi set kilometrů čtverečných.

Chci uklidit v Mělníku

Mladá Boleslav Z okresního města Mladá Boleslav se do Prahy dojede zhruba za padesát minut. Okres se skládá ze sto dvaceti osmi obcí, ve kterých jsou úklidy a mytí oken zajišťovány franchisovou sítí EXTRA UKLÍZENÍ. Město Mladá Boleslav leží na levém břehu řeky Jizery. V celém okresu pak žije zhruba sto třicet tisíc obyvatel.

Chci uklidit v Mladé Boleslavi

Nymburk Z okresního města Nymburku je to do Prahy zhruba padesát devět kilometrů. Okres Nymburk se nachází ve východní části Středočeského kraje a rozkládá se na ploše osmi set padesáti kilometrů čtverečných. Úklidové služby a práce jsou zde poskytovány zkušenými pracovníky ze sítě EXTRA UKLÍZENÍ.

Chci uklidit v Nymburce

Praha-východ Sídlem tohoto okresu je město Praha, přičemž do centra Prahy je to z okresu Praha-východ zhruba dvacet šest kilometrů. V celém okrese žije více jak sto osmdesát tisíc obyvatel čímž se řadí k nejlidnatějšímu okresu celého Středočeského kraje. Úklidy a mytí oken zde zajišťuje franchisová síť EXTRA UKLÍZENÍ.

Chci uklidit na Praze-východ

Praha-západ Okres Středočeského kraje, jehož sídlem je hlavní město Praha. Žije zde téměř sto padesát tisíc lidí, kterým úklidy a mytí oken zajišťuje společnost EXTRA UKLÍZENÍ. Celý okres se skládá ze sedmdesáti devíti obcí z čehož je deset měst a dva městyse. Okres se nachází na ploše pěti set osmdesáti kilometrů čtverečných.

Chci uklidit na Praze-západ

Příbram Okresní město Příbram je od centra Prahy vzdálené zhruba šedesát čtyři kilometrů, takže necelá hodina cesty automobilem. Příbram se nachází ve Středočeském kraji v oblasti pod Brdy na řece Litavce. Okres se skládá ze sto dvaceti obcí, ve kterých žije přibližně sto patnáct tisíc obyvatel.

Chci uklidit v Příbrami

Rakovník Sídlem tohoto okresu je město Rakovník, které je od města Prahy vzdálené zhruba šedesát jedna kilometrů a od města Plzně zhruba šedesát šest kilometrů. Nachází se na okraji Rakovnické pahorkatiny v blízkosti Křivoklátu ve Středočeském kraji. V celém okrese žije zhruba padesát šest tisíc obyvatel.

Chci uklidit v Rakovníku