Úklid a úklidové služby Olomoucký kraj

Olomoucký kraj

Tento překrásný kraj se nachází z převážné části na území Moravy a skládá se z pěti okresů – Olomouc, Přerov, Prostějov, Jeseník a Šumperk. Všechny tyto okresy čítají celkem necelých 640 000 obyvatel. Krajským městem je město Olomouc, proslavené hlavně výrobou méně voňavých zrajících sýrů nazývaných Olomoucké tvarůžky, které mají mimochodem i svoje vlastní muzeum. Turisticky nejznámější a asi nejlákavější jsou v tomto kraji hlavně hrady Šternberk a Bouzov, no a samozřejmě překrásná zoologická zahrada v Olomouci. Za zmínku stojí samozřejmě i nejvyšší hora Moravy což je Praděd, který se nachází v nadmořské výšce 1491 metrů. Taktéž se každoročně v Olomouci koná FLORA Olomouc, což je mezinárodní zahradnická výstava. Olomoucký kraj je také krajem, ve kterém naplno působí a poskytuje své služby značková franchisová síť EXTRA SLUŽBY. Prostřednictvím sítě EXTRA UKLÍZENÍ jsou na celém území kraje nabízeny a poskytovány kompletní úklidové služby, úklidy domácností i kanceláří, ale i mytí oken. Jsou poskytovány i služby vyklízecí a stěhovací.

Službu úklid vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Okresy

Zvolte okres, kde chcete využít naše profesionální úklidové služby:

Jeseník Téměř celý okres se rozléhá na území Dolního Slezska. Je to nejmenší a nejméně lidnatý okres Olomouckého kraje. V okrese se nachází tři národní přírodní rezervace. Je to Rejvíz, Šerák-Keprník a Praděd. Celý Jesenický okres se skládá z dvaceti čtyř obcí ve kterých žije necelých čtyřicet tisíc obyvatel.

Chci uklidit v Jeseníku

Olomouc Okresním sídlem Olomouckého okresu je město Olomouc, které se nachází ve vzdálenosti dvě stě osmdesát kilometrů od Prahy. V celém kraji žije necelých dvě stě čtyřicet tisíc obyvatel na ploše tisíc šest set kilometrů čtverečných. Profesionální úklidové práce zde poskytuje společnost EXTRA UKLÍZENÍ.

Chci uklidit v Olomouci

Prostějov Tento okres se nachází na jihozápadě Olomouckého kraje na rozloze sedmi set sedmdesáti sedmi kilometrů čtverečných. Nejvyšším bodem okresu je hora Skalky ležící v Drahanské vrchovině v nadmořské výšce sedm set třicet pět metrů. V celém Prostějovském okrese žije necelých sto deset tisíc obyvatel.

Chci uklidit v Prostějově

Přerov Je to jeden z okresů Olomouckého kraje, jehož okresním sídlem je město Přerov které leží v Hornomoravském úvalu na řece Bečvě. Přerov je od Prahy vzdálený zhruba dvě stě devadesát kilometrů. Přerovský okres se skládá ze sto pěti obcí rozléhajících se na rozloze osmi set čtyřiceti pěti kilometrů čtverečných.

Chci uklidit v Přerově

Šumperk Je to okres ležící na severu Olomouckého kraje na rozloze jednoho tisíce tři sta kilometrů čtverečných. Okresním městem je město Šumperk, ležící na jihozápadním okraji Jeseníků. Šumperský okres má dvě chráněné krajinné oblasti, Jeseníky a Litovelské Pomoraví. V okrese žije cca sto dvacet tisíc obyvatel.

Chci uklidit v Šumperku