Úklid a úklidové služby Plzeňský kraj

Plzeňský kraj

Plzeňský kraj je třetím největším krajem České republiky ležící na západě Čech s krajským městem Plzeň. A právě ve městě Plzeň byla v roce 2006 založena českou společností Riss Company s.r.o. franchisová síť EXTRA SLUŽBY, která začala nejen v tomto kraji poskytovat profesionální úklidové služby a mytí oken. Plzeňský kraj se skládá celkem ze sedmi okresů s téměř šesti sty tisíci obyvatel, pro které začala ve výše uvedeném roce zajišťovat franchisová síť EXTRA UKLÍZENÍ svoje úklidové práce na špičkové úrovni. Objednávat lze úklidy bytů, domů, kanceláří, firem i podniků, ale lze využívat i služeb stěhování či vyklízení, nebo služeb hodinových manželů jako například malování, montáže nábytku, rekonstrukce či údržby nemovitostí. Plzeňský kraj přímo hraničí se Spolkovou republikou Německo, a právě proto jsou velmi často úklidové služby sítě Extra Uklízení objednávány a poskytovány i občanům a firmám v Německu. V Plzeňském kraji se taktéž nachází spousty historických památek jako jsou například hrady, zámky a kláštery. Co se týče ekonomiky, patří tento kraj mezi průměrně se rozvíjející kraje s jednou z nejnižších zalidněností v České republice. Velký podíl na známosti tohoto kraje mají nejen společnosti vyrábějící alkoholické nápoje jako je například Bohemia Sekt, plzeňské pivo Gambrinus či Plzeňský Prazdroj ale i významné sportovní úspěchy fotbalového klubu FC Viktoria Plzeň a hokejového klubu HC Škoda Plzeň.

Službu úklid vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Okresy

Zvolte okres, kde chcete využít naše profesionální úklidové služby:

Domažlice Domažlický okres je okresem Plzeňského kraje, jehož sídlem je město Domažlice, vzdálené čtyřicet sedm kilometrů od Plzně a deset kilometrů od Německých hranic. V celém okrese i ve Spolkové republice Německo využívají občané odborných úklidových služeb poskytovaných sítí EXTRA UKLÍZENÍ.

Chci uklidit v Domažlicích

Klatovy Okresním městem je město Klatovy, které se nachází čtyřicet kilometrů od Plzně a které je turisticky známé hlavně svými katakombami. V okrese zajišťuje kompletní úklidové služby franchisová síť EXTRA UKLÍZENÍ. Okres se skládá z devadesáti čtyř obcí z nichž se velká část nachází v pohoří Šumavy.

Chci uklidit v Klatovech

Plzeň-jih Okres skládající se z devadesáti obcí je jedním z okresů Plzeňského kraje. Žije zde přibližně šedesát čtyři tisíc obyvatel na rozloze skoro tisíce kilometrů čtverečných. V okrese se nachází i překrásný barokní zámek Nebílovy, který je velmi vyhledávanou památkou. Úklidy a mytí oken v okrese zajišťuje síť EXTRA UKLÍZENÍ.

Chci uklidit na Plzni-jihu

Plzeň Sídlem okresu Plzeň-město je město Plzeň nacházející se na soutoku řek Úhlava, Úslava, Radbuza a Mže. Plzeňský průmysl je jeden z nejrozvinutějších v celé České republice. V celém okrese žije necelých dvě stě tisíc obyvatel, kterým zajišťuje precizní úklidy a mytí oken franchisová síť EXTRA UKLÍZENÍ.

Chci uklidit v Plzni

Plzeň-sever Okres se rozkládá na ploše téměř tisíc tři sta kilometrů čtverečných s osmdesáti tisíci obyvateli využívajícími odborné úklidové služby od společnosti EXTRA UKLÍZENÍ. Tento okres se nachází v severovýchodní části Plzeňského kraje a jeho sídlem je město Plzeň. Celý okres se skládá celkem z devadesáti osmi obcí.

Chci uklidit na Plzni-severu

Rokycany Je to jeden z nejméně lidnatých okresů České republiky. Žije zde necelých padesát tisíc obyvatel využívajících úklidů a mytí oken od pracovníků sítě EXTRA UKLÍZENÍ. Okres se rozléhá na ploše zhruba šesti set třiceti kilometrů čtverečných a spojuje se v něm šedesát osm obcí z čehož je šest měst.

Chci uklidit v Rokycanech

Tachov Je to čtvrtý, nejméně lidnatý okres České republiky, ve kterém žije necelých padesát pět tisíc obyvatel. Sídlem tohoto okresu je město Tachov, který se nachází padesát čtyři kilometrů od Plzně a deset kilometrů od hranic Německa. Odborné úklidové služby zde poskytuje profesionální síť EXTRA UKLÍZENÍ.

Chci uklidit v Tachově