Úklid a úklidové služby Zlínský kraj

Zlínský kraj

Je to jediný kraj České republiky, který se nachází výhradně na území Moravy. Tento kraj má necelých šest set tisíc obyvatel a skládá se celkem ze čtyř okresů. Krajským městem je město Zlín pamětníkům známe také jako Gottwaldov. Zlínský kraj, a hlavně Zlín je pak proslaven po celém světě možná nejznámějším výrobcem obuvi Tomášem Baťou. Ve městě Zlín se nachází spousta středních škol, Universita Tomáše Bati a také krajská nemocnice Tomáše Bati. Asi nejznámější akcí, která stojí určitě za zmínku a která se ve Zlíně koná již od roku 1961 je Mezinárodní festival filmů pro děti a mládež. Každoročně se koná na přelomu května a června. Na velké části tohoto kraje se nachází turistům velmi známe chráněné oblasti Beskydy a samozřejmě Bílé Karpaty. Je to skutečně překrásný kraj, na jehož celém území jsou poskytovány i veškeré úklidové služby, úklidy a mytí oken od franchisové společnosti EXTRA UKLÍZENÍ. Využívat lze ale i stěhovací či vyklízecí práce zaštítěné sítí EXTRA SLUŽBY, a to nejen ve Zlínském kraji, neboť má tato franchisová síť působnost po celé České republice.

Službu úklid vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Okresy

Zvolte okres, kde chcete využít naše profesionální úklidové služby:

Kroměříž Tento okres se rozkládá na ploše necelých osmi set kilometrů čtverečných. Okresním městem je město Kroměříž, přezdívaný též Hanácké Athény. Je to město ležící na řece Moravě ve Zlínském kraji. Okres se skládá celkem ze sedmdesáti devíti obcí ve kterých žije sto šest tisíc obyvatel.

Chci uklidit v Kroměříži

Uherské Hradiště Je to jeden z okresů Zlínského kraje. Centrálním sídlem je město Uherské Hradiště, ve kterém žije přibližně dvacet pět tisíc obyvatel a které se nachází zhruba sedmdesát pět kilometrů od centra Brna. Okres se skládá ze sedmdesáti osmi obcí ležících na rozloze skoro tisíce kilometrů čtverečných.

Chci uklidit v Uherském Hradišti

Vsetín Na jihovýchodu sousedí tento okres se státní hranicí Slovenské republiky. V okrese je celkem deset nemocnic a šedesát pět základních škol. Okresním sídlem je město Vsetín, nacházející se na Valašsku na řece Vsetínská Bečva. Celý okres se rozkládá na ploše tisíc sto padesát kilometrů čtverečných.

Chci uklidit ve Vsetíně

Zlín Sídlem Zlínského okresu je město Zlín, které se nachází na východě Moravy v údolí řeky Dřevnice. Okres má rozlohu skoro tisíc padesát kilometrů čtverečných. Profesionální úklidové služby zde zajišťují pracovníci sítě EXTRA UKLÍZENÍ. V celém Zlínském okrese žije sto devadesát dva tisíc obyvatel.

Chci uklidit ve Zlíně