Úklid a úklidové služby Evropská unie

Evropská unie

EU byla oficiálně založena dne 1. listopadu 1993 na základě Smlouvy o Evropské unii. V současnosti se Evropská unie skládá z 27 států s cca půl miliardou obyvatel a se sídlem v Bruselu. Členy Evropské unie jsou tyto státy – Belgické království, Bulharská republiky, Česká republika, Dánské království, Estonská republika, Finská republika, Francouzská republika, Chorvatská republika, Irsko, Italská republika, Kyperská republika, Litevská republika, Lotyšská republika, Lucemburské velkovévodství, Maďarsko, Maltská republika, Spolková republika Německo, Nizozemské království, Polská republika, Portugalská republika, Rakouská republika, Rumunsko, Řecká republika, Slovenská republika, Slovinská republika, Španělské království a Švédské království. Evropská unie byla založena hlavně z důvodu nastavení jednotného vnitřního trhu což je prostor bez vnitřních hranic. Základem je zajistit volný pohyb osob, zboží, služeb a kapitálu se záměrem zvyšování životní úrovně a ekonomického růstu členských států EU. Ve všech těchto členských státech lze neomezeně objednávat a využívat veškeré služby poskytované franchisovou sítí EXTRA STĚHOVÁNÍ. Tato síť má celoevropskou působnost a dle požadavků klienta přesně zajistí a poskytne jakékoli stěhování, vyklízení či přepravu.

Službu úklid vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Státy

Zvolte stát, kde chcete využít naše profesionální úklidové služby:

Česká republika Česká republika (ČR) je srdcem Evropy. Dřívější Československo vzniklo dne 28. října 1918. Samostatným státem se Česko stalo 1. ledna 1993. Česká republika je vnitrozemským státem s bohatou historií. V Česku žije necelých jedenáct milionů obyvatel, čímž se tento stát řadí na 84 místo na světě. Na celém území ČR poskytuje úklidové služby síť EXTRA UKLÍZENÍ.

Chci uklidit v České republice

Německo Německo je středoevropský stát který je zároveň jeden ze zakladatelů a jeden ze členů Evropské unie. Německým hlavním městem je město Berlín, které je zároveň druhým největším městem Evropské unie a ve kterém žije necelých tři miliony šest set padesát tisíc obyvatel kteří nezřídka využívají profesionální úklidové služby společnosti EXTRA UKLÍZENÍ. Celková průměrná délka života je v Německu více než osmdesát let.

Chci uklidit v Německu

Rakousko Rakousko je vnitrozemská spolková republika nacházející se ve střední Evropě a skládá se celkem z devíti spolkových zemí. Na celém území Rakouské republiky žije necelých devět milionů obyvatel, přičemž hustota zalidnění je sto šest obyvatel na kilometr čtverečný. Telefonní předvolba do Rakouska je plus čtyřicet tři a měnou je euro. Tuto měnu přijímají i pracovníci sítě EXTRA UKLÍZENÍ, kteří poskytují své prvotřídní a odborné úklidové služby na území Rakouska.

Chci uklidit v Rakousku