Extra Uklízení a Mytí oken
Jistota čistoty
Počet zákazníků, kteří objednali naše úklidové služby: dnes 0, tento týden 47, tento měsíc 215, tento rok 1 952

Úklid a úklidové služby Jihomoravský kraj

Jihomoravský kraj

Tento kraj vznikl na území jižní Moravy a skládá se celkem ze sedmi okresů rozkládajících se na celkové rozloze 7188 kilometrů čtverečných s 1,2 miliony obyvateli. Krajským městem a zároveň druhým největším městem České republiky je Brno. Jihomoravský kraj je zásluhou nejteplejšího podnebí na území České republiky vyhlášený svými vinicemi a vynikajícím vínem, které se zde pěstuje, zpracovává a samozřejmě prodává. Asi nejznámějším místem týkajícím se pěstování vína jsou Velké Pavlovice. Jižní a jihovýchodní část tohoto kraje přímo sousedí se Slovenskem a s Rakouskem. Silniční spojkou mezi Prahou a Brnem je nechvalně známá silnice D1 které se také humorně říká hopse-štráse. D2 je už daleko kvalitnější dálnice směřující do Vídně. Všechny tyto cesty jsou využívány zkušenými členy franchisové sítě EXTRA UKLÍZENÍ, kteří v celém Jihomoravském kraji nabízí své odborné úklidové služby a úklidové práce nejen soukromým osobám, ale i firmám, úřadům, institucím a podnikatelům. Veškeré úklidy a mytí oken jsou zde poskytovány dvacet čtyři hodin denně bez ohledu na víkendy či svátky.

Okresy

Zvolte lokalitu, kde chcete využít naše profesionální úklidové služby:

Blansko Okres nacházející se v Jihomoravském kraji a skládající se ze sto šestnácti obcí ležících převážně na území Moravy. Rozloha tohoto okresu je necelých osm set sedmdesát kilometrů čtverečných. Okresním městem je město Blansko které se nachází v údolí řeky Svitavy a od Brna je vzdálené dvacet osm kilometrů.

Chci uklidit v Blansku

Brno Brněnský okres má rozlohu dvě stě třicet kilometrů čtverečných a je kompletně obklopen okresem Brno-venkov. Sídlem okresu je statutární město Brno, druhé největší město v České republice. V celém okrese poskytují odborné úklidové služby pracovníci sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro tři sta osmdesát tisíc obyvatel.

Chci uklidit v Brně

Brno-venkov V tomto okrese žije zhruba dvě stě dvacet dva tisíc obyvatel. Okres se skládá ze sto osmdesáti devíti obcí a rozkládá se na ploše o rozloze tisíc pět set kilometrů čtverečných. Úklidy a mytí oken zde poskytuje společnost EXTRA UKLÍZENÍ. Okres leží v Mikulovské vinařské podoblasti.

Chci uklidit v okrese Brno-venkov

Břeclav Okres Břeclav má sídlo okresu město Břeclav, která je od města Brna vzdálená zhruba padesát devět kilometrů a nachází se na řece Dyji. Téměř celý tento okres je vyhlášenou vinařskou turistickou oblastí v České republice. Top vinařskými centry jsou Mikulov, Valtice, Hustopeče a Lednice.

Chci uklidit v Břeclavi

Hodonín Na jihu tento okres sousedí se Slovenskou republikou. Okresním sídlem je město Hodonín, ležící na řece Moravě a ve vzdálenosti sedmdesáti třech kilometrů od centra krajského města Brno. Okres je složen z osmdesáti dvou obcí a rozkládá se na ploše jednoho tisíce sto kilometrů čtverečných.

Chci uklidit v Hodoníně

Vyškov Tento okres je jedním z okresů Jihomoravského kraje. Nachází se zde jedna nemocnice a žije tu přibližně devadesát dva tisíc obyvatel. Okresním městem je město Vyškov ležící téměř uprostřed Moravy na kraji Drahanské vrchoviny. V celém okrese Vyškov žije téměř devadesát dva tisíc obyvatel.

Chci uklidit ve Vyškově

Znojmo Ve znojemském okrese se nachází jediný Moravský národní park a nejmenší národní park České republiky, Národní park Podyjí. Okresním sídlem je město Znojmo nacházející se na levém břehu řeky Dyje. V okrese žije na ploše tisíc šest set kilometrů čtverečných zhruba sto patnáct tisíc obyvatel.

Chci uklidit ve Znojmě