Úklid a úklidové služby Jihomoravský kraj

Jihomoravský kraj

Tento kraj vznikl na území jižní Moravy a skládá se celkem ze sedmi okresů rozkládajících se na celkové rozloze 7188 kilometrů čtverečných s 1,2 miliony obyvateli. Krajským městem a zároveň druhým největším městem České republiky je Brno. Jihomoravský kraj je zásluhou nejteplejšího podnebí na území České republiky vyhlášený svými vinicemi a vynikajícím vínem, které se zde pěstuje, zpracovává a samozřejmě prodává. Asi nejznámějším místem týkajícím se pěstování vína jsou Velké Pavlovice. Jižní a jihovýchodní část tohoto kraje přímo sousedí se Slovenskem a s Rakouskem. Silniční spojkou mezi Prahou a Brnem je nechvalně známá silnice D1 které se také humorně říká Hopsa strasse. D2 je už daleko kvalitnější dálnice směřující do Vídně. Všechny tyto cesty jsou využívány zkušenými členy franchisové sítě EXTRA UKLÍZENÍ, kteří v celém Jihomoravském kraji nabízí své odborné úklidové služby a úklidové práce nejen soukromým osobám, ale i firmám, úřadům, institucím a podnikatelům. Veškeré úklidy a mytí oken jsou zde poskytovány dvacet čtyři hodin denně bez ohledu na víkendy či svátky.

Službu úklid vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Okresy

Zvolte okres, kde chcete využít naše profesionální úklidové služby:

Blansko Okres nacházející se v Jihomoravském kraji a skládající se ze sto šestnácti obcí ležících převážně na území Moravy. Rozloha tohoto okresu je necelých osm set sedmdesát kilometrů čtverečných. Okresním městem je město Blansko které se nachází v údolí řeky Svitavy a od Brna je vzdálené dvacet osm kilometrů.

Chci uklidit v Blansku

Brno Brněnský okres má rozlohu dvě stě třicet kilometrů čtverečných a je kompletně obklopen okresem Brno-venkov. Sídlem okresu je statutární město Brno, druhé největší město v České republice. V celém okrese poskytují odborné úklidové služby pracovníci sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro tři sta osmdesát tisíc obyvatel.

Chci uklidit v Brně

Brno-venkov V tomto okrese žije zhruba dvě stě dvacet dva tisíc obyvatel. Okres se skládá ze sto osmdesáti devíti obcí a rozkládá se na ploše o rozloze tisíc pět set kilometrů čtverečných. Úklidy a mytí oken zde poskytuje společnost EXTRA UKLÍZENÍ. Okres leží v Mikulovské vinařské podoblasti.

Chci uklidit v okrese Brno-venkov

Břeclav Okres Břeclav má sídlo okresu město Břeclav, která je od města Brna vzdálená zhruba padesát devět kilometrů a nachází se na řece Dyji. Téměř celý tento okres je vyhlášenou vinařskou turistickou oblastí v České republice. Top vinařskými centry jsou Mikulov, Valtice, Hustopeče a Lednice.

Chci uklidit v Břeclavi

Hodonín Na jihu tento okres sousedí se Slovenskou republikou. Okresním sídlem je město Hodonín, ležící na řece Moravě a ve vzdálenosti sedmdesáti třech kilometrů od centra krajského města Brno. Okres je složen z osmdesáti dvou obcí a rozkládá se na ploše jednoho tisíce sto kilometrů čtverečných.

Chci uklidit v Hodoníně

Vyškov Tento okres je jedním z okresů Jihomoravského kraje. Nachází se zde jedna nemocnice a žije tu přibližně devadesát dva tisíc obyvatel. Okresním městem je město Vyškov ležící téměř uprostřed Moravy na kraji Drahanské vrchoviny. V celém okrese Vyškov žije téměř devadesát dva tisíc obyvatel.

Chci uklidit ve Vyškově

Znojmo Ve znojemském okrese se nachází jediný Moravský národní park a nejmenší národní park České republiky, Národní park Podyjí. Okresním sídlem je město Znojmo nacházející se na levém břehu řeky Dyje. V okrese žije na ploše tisíc šest set kilometrů čtverečných zhruba sto patnáct tisíc obyvatel.

Chci uklidit ve Znojmě