Úklid a úklidové služby kraj Vysočina

Kraj Vysočina

Jedná se o samostatný kraj České republiky, který se skládá z pěti okresů, ve kterých žije dohromady přes půl milionu obyvatel. Celé území tohoto kraje se nachází uprostřed Čech v oblasti Českomoravské vrchoviny. Krajským městem tohoto kraje je město Jihlava s více jak sto deseti tisíci obyvateli. Nejznámějšími kulturními, a samozřejmě turisty nejvíce navštěvovanými památkami v tomto kraji je kostel svatého Jana Nepomuckého, Bazilika svatého Prokopa a také historické centrum města Telč. Za zmínku stojí i muzeum rekordů a kuriozit, které se nachází v Pelhřimově. Tento kraj je také lákadlem pro české filmaře, neboť se zde natáčelo spoustu skvělých filmů a pohádek jako například Pyšná princezna, Z pekla štěstí, Jak se budí princezny nebo bezkonkurenční filmy Postřižiny a Všichni dobří rodáci. Taktéž lze v tomto kraji neomezeně využívat profesionální úklidové služby franchisové sítě EXTRA UKLÍZENÍ. Non-stop lze objednávat úklidy bytů, kanceláří, úklidy domů i venkovních prostor, nebo mytí oken a výkladních skříní. Lze samozřejmě využívat i stěhovací služby a vyklízecí práce, malování, montáže či údržby nemovitostí které poskytuje celorepubliková síť EXTRA SLUŽBY.

Službu úklid vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Okresy

Zvolte okres, kde chcete využít naše profesionální úklidové služby:

Havlíčkův Brod Havlíčkobrodský okres se nachází v kraji Vysočina. Jeho okresním sídlem je město Havlíčkův Brod ležící na řece Sázavě a zhruba dvacet pět kilometrů od Jihlavy. Okres se skládá celkem ze sto dvaceti pěti obcí ve kterých žije zhruba devadesát pět tisíc obyvatel. V okrese jsou čtyři gymnázia a jedna nemocnice.

Chci uklidit v Havlíčkově Brodě

Jihlava V Jihlavském okrese se nachází jedna nemocnice a jedno specializované léčebné zařízení. Sídlem okresu je město Jihlava rozkládající se na Českomoravské vrchovině. V Jihlavském okrese jsou úklidy a mytí oken zajišťovány společností EXTRA UKLÍZENÍ. Okres se skládá ze sto dvaceti tří obcí.

Chci uklidit v Jihlavě

Pelhřimov Pelhřimovský okres je jedním z okresů kraje Vysočina. V Křemešnické vrchovině se nachází sídlo okresu, město Pelhřimov. Je vzdálené zhruba třicet kilometrů od Jihlavy a sto patnáct kilometrů od centra Prahy. V okrese žije sedmdesát tři tisíc obyvatel na ploše o velikosti tisíc tři sta kilometrů čtverečných.

Chci uklidit v Pelhřimově

Třebíč Téměř na celém území Třebíčského okresu se rozkládá Českomoravská vrchovina. Okresním sídlem tohoto okresu je město Třebíč, které se nachází na západě Moravy. Třebíč leží na řece Jihlavě a od centra Brna je vzdálená šedesát kilometrů. Okres Třebíč se rozkládá na ploše tisíc pět set kilometrů čtverečných.

Chci uklidit v Třebíči

Žďár nad Sázavou Okresním sídlem je město Žďár nad Sázavou, které se nachází v Českomoravské vrchovině. Město je od Brna vzdálené sedmdesát sedm kilometrů. V okrese jsou dvě nemocnice a tři specializovaná lékařská zařízení. Žije zde sto dvacet tisíc obyvatel na ploše tisíc šest set kilometrů čtverečných.

Chci uklidit ve Žďáru nad Sázavou