Úklid a úklidové služby kraj Vysočina

Kraj Vysočina

Jedná se o samostatný kraj České republiky, který se skládá z pěti okresů, ve kterých žije dohromady přes půl milionu obyvatel. Celé území tohoto kraje se nachází uprostřed Čech v oblasti Českomoravské vrchoviny. Krajským městem tohoto kraje je město Jihlava s více jak sto deseti tisíci obyvateli. Nejznámějšími kulturními, a samozřejmě turisty nejvíce navštěvovanými památkami v tomto kraji je kostel svatého Jana Nepomuckého, Bazilika svatého Prokopa a také historické centrum města Telč. Za zmínku stojí i muzeum rekordů a kuriozit, které se nachází v Pelhřimově. Tento kraj je také lákadlem pro české filmaře, neboť se zde natáčelo spoustu skvělých filmů a pohádek jako například Pyšná princezna, Z pekla štěstí, Jak se budí princezny nebo bezkonkurenční filmy Postřižiny a Všichni dobří rodáci. Taktéž lze v tomto kraji neomezeně využívat profesionální úklidové služby franchisové sítě EXTRA UKLÍZENÍ. Non-stop lze objednávat úklidy bytů, kanceláří, úklidy domů i venkovních prostor, nebo mytí oken a výkladních skříní. Lze samozřejmě využívat i stěhovací služby a vyklízecí práce, malování, montáže či údržby nemovitostí které poskytuje celorepubliková síť EXTRA SLUŽBY.

Okresy

Zvolte okres, kde chcete využít naše profesionální úklidové služby:

Havlíčkův Brod Havlíčkobrodský okres se nachází v kraji Vysočina. Jeho okresním sídlem je město Havlíčkův Brod ležící na řece Sázavě a zhruba dvacet pět kilometrů od Jihlavy. Okres se skládá celkem ze sto dvaceti pěti obcí ve kterých žije zhruba devadesát pět tisíc obyvatel. V okrese jsou čtyři gymnázia a jedna nemocnice.

Chci uklidit v Havlíčkově Brodě

Jihlava V Jihlavském okrese se nachází jedna nemocnice a jedno specializované léčebné zařízení. Sídlem okresu je město Jihlava rozkládající se na Českomoravské vrchovině. V Jihlavském okrese jsou úklidy a mytí oken zajišťovány společností EXTRA UKLÍZENÍ. Okres se skládá ze sto dvaceti tří obcí.

Chci uklidit v Jihlavě

Pelhřimov Pelhřimovský okres je jedním z okresů kraje Vysočina. V Křemešnické vrchovině se nachází sídlo okresu, město Pelhřimov. Je vzdálené zhruba třicet kilometrů od Jihlavy a sto patnáct kilometrů od centra Prahy. V okrese žije sedmdesát tři tisíc obyvatel na ploše o velikosti tisíc tři sta kilometrů čtverečných.

Chci uklidit v Pelhřimově

Třebíč Téměř na celém území Třebíčského okresu se rozkládá Českomoravská vrchovina. Okresním sídlem tohoto okresu je město Třebíč, které se nachází na západě Moravy. Třebíč leží na řece Jihlavě a od centra Brna je vzdálená šedesát kilometrů. Okres Třebíč se rozkládá na ploše tisíc pět set kilometrů čtverečných.

Chci uklidit v Třebíči

Žďár nad Sázavou Okresním sídlem je město Žďár nad Sázavou, které se nachází v Českomoravské vrchovině. Město je od Brna vzdálené sedmdesát sedm kilometrů. V okrese jsou dvě nemocnice a tři specializovaná lékařská zařízení. Žije zde sto dvacet tisíc obyvatel na ploše tisíc šest set kilometrů čtverečných.

Chci uklidit ve Žďáru nad Sázavou

Naši VIP franchisanti

Naše certifikované franchisové pobočky VIP členů poskytující úklid a mytí oken v této lokalitě:

VIPRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR a SR
RISS COMPANY s.r.o
IČ: 25237195, DIČ: CZ25237195
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: info@extra-services.eu

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující úklid a mytí oken v této lokalitě:

PartnerJana Nováková
člen franchisové sítě EXTRA UKLÍZENÍ
adresa: Kyjevská 575/10, 674 01 Třebíč
počet franchisových licencí: 1