Úklid a úklidové služby Karlovarský kraj

Karlovarský kraj

Je to kraj, který se nachází na nejzápadnější části České republiky. Skládá se pouze ze třech okresů, ve kterých dohromady žije necelých tři sta tisíc obyvatel. Krajským městem tohoto kraje je lázeňské město Karlovy Vary. Jedná se o třetí nejmenší kraj Česka, který svoji velkou částí sousedí se Spolkovou republikou Německo. Tento kraj je vyhlášen převážně lázeňstvím. Nejznámějšími a nejnavštěvovanějšími jsou lázně v Karlových Varech, lázně v Mariánských Lázních, ve Františkovo Lázních a lázně v Jáchymově. Nejznámější českou památkou je pak v tomto kraji hrad Loket, kde se v letních měsících pořádají i překrásná divadelní vystoupení. Dalším významným poutačem tohoto kraje je bezpochyby mezinárodní filmový festival v Karlových Varech, který je proslaven po celém světě stejně jako hotel Thermal či hotel Pupp. Za zmínku stojí samozřejmě i nejznámější český alkoholický nápoj Becherovka, který je vyráběn právě v Karlových Varech společností Jan Becher a který se vyrábí z 24 druhů bylin a koření. I v tomto kraji jsou poskytovány komplexní a profesionální úklidy, úklidové práce a mytí oken franchisovou společností EXTRA UKLÍZENÍ. Využívat lze ale i služeb stěhovacích či vyklízecích.

Službu úklid vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Okresy

Zvolte okres, kde chcete využít naše profesionální úklidové služby:

Cheb Chebský okres je jedním ze tří okresů Karlovarského kraje. Je to okres, jehož západní hranice sousedí se státní hranicí Německa a jehož sídlem je město Cheb. Město nacházející se čtyřicet kilometrů od Karlových Varů a pět kilometrů od Německa. Na celém území zajišťuje úklidové práce síť EXTRA UKLÍZENÍ.

Chci uklidit v Chebu

Karlovy Vary Okresním městem Karlovarského okresu je město Karlovy Vary vyhlášené lázeňské město a město v němž se pořádá proslulý Karlovarský filmový festival. Okres se skládá z padesáti pěti obcí rozkládajících se na ploše více jak tisíce pěti set kilometrů čtverečných. Úklidy a veškeré úklidové služby zde zajišťuje síť EXTRA UKLÍZENÍ.

Chci uklidit v Karlových Varech

Sokolov Společnost EXTRA UKLÍZENÍ v tomto okrese zajišťuje veškeré úklidové služby a práce. Je to okres, který na severozápadě sousedí s Německem a jehož sídlem je město Sokolov nacházející se v Sokolovské pánvi. V okrese je celkem třicet osm obcí, ve kterých žije necelých devadesát tisíc obyvatel.

Chci uklidit v Sokolově