Úklid a úklidové služby Královéhradecký kraj

Královéhradecký kraj

Tento kraj se rozléhá v severní části Východočeského kraje a skládá se celkem z pěti okresů ve kterých žije zhruba 550 000 obyvatel. I v tomto překrásném kraji jsou poskytovány veškeré úklidové služby a úklidové práce franchisové sítě EXTRA UKLÍZENÍ. Královéhradeckým krajem vedou dvě dálkové evropské silnice – silnice z Prahy do Varšavy a silnice z Liberce do Olomouce. Krajským městem tohoto kraje je velmi půvabné město Hradec Králové, v jehož centru je soutok dvou řek – největší české řeky Labe a řeky Orlice. Asi nejlákavějším místem nejen pro turisty je v tomto kraji nejvyšší hora České republiky-Sněžka, která se nachází v překrásném Krkonošském národním parku. Nesmíme ale opomenout ani nádherná skalní městečka nacházející se v Prachovských skalách a samozřejmě safari ZOO, které najdete ve Dvoře Králové. Nejen v Hradci králové, ale ve všech okresech Královéhradeckého kraje lze objednávat dvacet čtyři hodin denně veškeré služby, které nepřetržitě nabízí renomovaná franchisová síť EXTRA SLUŽBY.

Službu úklid vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Okresy

Zvolte okres, kde chcete využít naše profesionální úklidové služby:

Hradec Králové Celé území tohoto okresu se nachází na území Čech. Okres se skládá celkem ze sto čtyř obcí ve kterých poskytují odborné úklidové služby pracovníci sítě EXTRA UKLÍZENÍ. Sídlem okresu je statutární město Hradec Králové ležící na soutoku řek Labe a Orlice. V okrese žije zhruba sto šedesát pět tisíc obyvatel.

Chci uklidit v Hradci Králové

Jičín Je to okres, který se skládá ze sto jedenácti obcí nacházejících se na celkové rozloze téměř devíti set kilometrů čtverečných. Okresním městem je město Jičín, který se nachází v Jičínské pahorkatině v severovýchodních Čechách na řece Cidlině. Celkem v okresu Jičín žije osmdesát tisíc obyvatel.

Chci uklidit v Jičíně

Náchod Sídlem tohoto okresu je město Náchod nacházející se v Kladském pomezí na severovýchodě Čech v Královéhradeckém kraji. Celkem je v tomto okresu sedmdesát osm obcí s více jak sto deseti tisíci obyvateli. Průměrný věk v tomto okresu je skoro čtyřicet dva let a nacházejí se zde tři nemocnice.

Chci uklidit v Náchodě

Rychnov nad Kněžnou Na severovýchodu sousedí tento okres s Polskem a jeho sídlem je město Rychnov nad Kněžnou ležící v Orlické tabuli na řece Kněžné. V okrese je celkem osmdesát tisíc obyvatel žijících v osmdesáti obcí nacházejících se v tomto okrese. V okrese se nachází padesát čtyři mateřských škol.

Chci uklidit v Rychnově nad Kněžnou

Trutnov Trutnovský okres se nachází v Královéhradeckém kraji a žije v něm necelých sto dvacet tisíc obyvatel. Sídlem okresu je město Trutnov které leží v severovýchodních Čechách v Krkonošském podhůří. Úklidy a mytí oken zde zajišťuje síť odborníků z franchisové společnosti EXTRA UKLÍZENÍ.

Chci uklidit v Trutnově