Úklid a úklidové služby Jihočeský kraj

Jihočeský kraj

Je to kraj, jehož hlavním krajským městem je město České Budějovice, kde například sídlí celosvětově známý pivovar Budějovický Budvar. Jihočeský kraj se nachází na jihu Čech, přičemž částečně zasahuje i na Moravu. Ve své spodní části sousedí i se zeměmi Evropské unie, a to s Německem a s Rakouskem. Celý tento kraj čítá téměř šest set padesát tisíc obyvatel a skládá se celkem ze sedmi okresů. Asi nejlákavějším místem tohoto kraje je historicky velmi zajímavý a vyhlášený Český Krumlov, Třeboň a její Třeboňský kapr, a samozřejmě zámek Hluboká. Turisté z celého světa jezdí na tato malebná místa nacházející se v Jihočeském kraji. Taktéž v celém tomto kraji operují a poskytují své prvotřídní úklidové služby členové sítě EXTRA UKLÍZENÍ. Non-stop přijímají objednávky úklidů kanceláří, domácností, bytů ale i mytí oken a 24 hodin denně zajišťují ve všech okresech Jihočeského kraje odborné úklidové práce k plné spokojenosti všech svých zákazníků. Všechny tyto služby jsou poskytovány i v Německu a samozřejmě i v Rakousku.

Službu úklid vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Okresy

Zvolte okres, kde chcete využít naše profesionální úklidové služby:

České Budějovice Okres, který se nachází v Jihočeském kraji a jehož sídlem okresu je zároveň i krajské město České Budějovice ležící v českobudějovické pánvi. V celém okresu je necelých dvě stě tisíc obyvatel žijících ve sto devíti obcích, kterým úklidy a úklidové práce zajišťuje franchisová společnost EXTRA UKLÍZENÍ.

Chci uklidit v Českých Budějovicích

Český Krumlov Okres, který se nachází v Jižních Čechách a jehož okresním sídlem je město Český Krumlov nacházející se pod hřebenem Blanského lesa. Městem protéká řeka Vltava. Město se nachází dvacet pět kilometrů od krajského města české Budějovice. Okres se skládá celkem ze čtyřiceti šesti obcí.

Chci uklidit v Českém Krumlově

Jindřichův Hradec Je to okres, který se rozkládá na rozloze téměř dva tisíce kilometrů čtverečných a ve kterém žije přes devadesát tisíc obyvatel. Okresním městem je město Jindřichův Hradec který se nachází na řece Nežárce a jehož historické jádro je městskou chráněnou rezervací. Okres je složen ze sto šesti obcí.

Chci uklidit v Jindřichově Hradci

Písek Jihočeský okres, jehož sídlem je město Písek. Je to město, které bylo založeno již roku 1243 a nachází se na řece Otavě. Písek je od krajského města České Budějovice vzdálený padesát kilometrů, což je jízdou autem necelá hodina cesty. V celém Píseckém okresu žije zhruba sedmdesát dva tisíc obyvatel.

Chci uklidit v Písku

Prachatice Je to okres, který na své jihozápadní straně sousedí s Německem a na jižní straně s Rakouskou republikou. Okresním sídlem je město Prachatice, jehož historické jádro je turisticky velmi oblíbené a je městskou památkovou rezervací. V celém okresu žije přes padesát tisíc obyvatel.

Chci uklidit v Prachaticích

Strakonice Je to překrásný Jihočeský okres, jehož okresním sídlem je město Strakonice které leží na soutoku řek Volyňky a Otavy. Od centra Českých Budějovic jsou Strakonice vzdálené zhruba padesát osm kilometrů a od Plzně necelých osmdesát kilometrů. Okres se rozkládá na ploše jednoho tisíce kilometrů čtverečných.

Chci uklidit ve Strakonicích

Tábor V okrese Tábor je čtyřicet jedna mateřských školek a čtyřicet jedna základních škol. Okresním sídlem je město Tábor, nacházející se na řece Lužnici. Město je od Českých Budějovic vzdálené zhruba padesát pět kilometrů. V celém okrese žije sto tři tisíc obyvatel využívajících úklidových služeb od sítě EXTRA UKLÍZENÍ.

Chci uklidit v Táboře