Úklid a úklidové služby Liberecký kraj

Liberecký kraj

Tento kraj se nachází na samém severu Čech a skládá se pouze ze čtyř okresů. I zde jsou téměř 450 tisícům obyvatel nabízeny a poskytovány spolehlivé a odborné úklidové práce zaštítěné registrovanou značkou franchisové sítě EXTRA UKLÍZENÍ. Krajským městem tohoto kraje je město Liberec. Tento kraj sousedí i se dvěma státy Evropské unie, a to se Spolkovou republikou Německo a s Polskem. Věhlas tohoto kraje je znám hlavně překrásnou přírodou, spoustou lesů a samozřejmě známým televizním vysílačem a hotelem Ještěd, který je vysoký 100 metrů a průměr půdorysu této stavby je 33 metrů. Také je v tomto kraji spousta historických památek jako například hrad Bezděz, který se nachází v okrese Česká Lípa, nebo překrásný zámek Grabštejn, ležící nedaleko Hrádku nad Nisou. Kompletně na celém území Libereckého kraje si mohou občané, firmy i podnikatelé objednávat dvacet čtyři hodin denně, tři sta šedesát pět dní v roce nejen úklidové práce, ale i ostatní služby franchisové sítě s názvem EXTRA SLUŽBY.

Službu úklid vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Okresy

Zvolte okres, kde chcete využít naše profesionální úklidové služby:

Česká Lípa Je to okres, který se nachází v Libereckém kraji. Žije v něm zhruba sto čtyři tisíc obyvatel na rozloze téměř tisíc sto kilometrů čtverečných. Okresním městem je město Česká Lípa, nacházející se zhruba padesát šest kilometrů od Krajského města Liberec. Českolipský okres se skládá z padesáti sedmi obcí.

Chci uklidit v České Lípě

Jablonec nad Nisou Sídlem tohoto okresu je město Jablonec nad Nisou. Město, které se proslavilo hlavně výrobou skla a bižuterie. Město leží deset kilometrů od Liberce v údolíčku řeky Nisy. Okres se skládá celkem z třiceti čtyř obcí, ve kterých žije dohromady více než devadesát tisíc obyvatel s průměrným věkem čtyřiceti let.

Chci uklidit v Jablonci nad Nisou

Liberec Liberecký okres sousedí na západě se státní hranicí Německa. Žije v něm zhruba sto sedmdesát pět tisíc obyvatel v padesáti devíti obcích které tvoří celek tohoto okresu. Odborné úklidové služby a úklidové práce v tomto okrese zajišťuje franchisová společnost EXTRA UKLÍZENÍ.

Chci uklidit v Liberci

Semily Město Semily je sídlem tohoto okresu který leží v Libereckém kraji. Okres je složen z šedesáti pěti obcí, které se rozkládají na ploše sedmi set kilometrů čtverečných. V okrese jsou tři nemocnice a tři specializovaná léčebná zařízení. V celém okrese pak žije necelých sedmdesát pět tisíc obyvatel.

Chci uklidit v Semilech