Úklid a úklidové služby Pardubický kraj

Pardubický kraj

Historie vzniku Pardubického kraje zasahuje až do roku 1855 kdy vznikl takzvanou krajskou reformou. Dnes má již samozřejmě jinou podobu. Tento kraj se nachází v jižní části Východočeského kraje a skládá se pouze ze čtyř okresů, dohromady čítajících 520 tisíc obyvatel. Krajským městem Pardubického kraje je město Pardubice známe také jako město perníku. Pardubický kraj se po celém světě proslavil hlavně výrobou špičkové plastické trhaviny s názvem Semtex. Chrudim, Pardubice, Svitavy i Ústí nad Orlicí – to všechno jsou okresy Pardubického kraje, ve kterých jsou téměř neomezeně poskytovány veškeré služby nabízené franchisovou sítí EXTRA SLUŽBY. Úklidy, mytí oken, stěhování, vyklízení i různé opravy a údržby si můžou objednávat firmy, podnikatelé i občané a to non-stop. V tomto kraji nabízí úklidová společnost EXTRA UKLÍZENÍ nejen úklidy bytů a domácností, ale i úklidy škol, školek či firem. V kraji je celkem zhruba 4500 km silnic, a právě po těchto silničních komunikacích se dnes a denně dostávají pracovníci sítě Extra Uklízení ke svým klientům.

Službu úklid vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Okresy

Zvolte okres, kde chcete využít naše profesionální úklidové služby:

Chrudim Je to okres, na jehož ploše o rozloze téměř tisíc kilometrů čtverečných se nachází sto osm obcí z čehož je třináct měst a pět městysů. Ve všech sto osmi obcích zajišťují úklidy a mytí oken pracovníci sítě EXTRA UKLÍZENÍ. Okresním městem je město Chrudim ležící sto deset kilometrů od Prahy.

Chci uklidit v Chrudimi

Pardubice Je to okres, jehož sídle je město Pardubice ležící na východní části Polabí zhruba sto kilometrů od Prahy. Skládá se z sto dvanácti obcí ve kterých žije téměř sto sedmdesát pět tisíc obyvatel. Na celém území tohoto okresu poskytuje franchisová síť EXTRA UKLÍZENÍ nejkvalitnější úklidy a mytí oken.

Chci uklidit v Pardubicích

Svitavy Okres Svitavy je okres skládající se ze sto šestnácti obcí ve kterých úklidy a mytí oken zajišťuje síť EXTRA UKLÍZENÍ. Sídlem tohoto okresu je město Svitavy nacházející se v Pardubickém kraji. V okrese žije skoro sto pět tisíc obyvatel s průměrným věkem třicet devět let.

Chci uklidit ve Svitavách

Ústí nad Orlicí Okres, který se nachází v Pardubickém kraji a rozkládá se na ploše necelých tisíc tři sta kilometrů čtverečných. Okresním městem je město nacházející se na východě Čech v podhůří Orlických hor s názvem Ústí nad Orlicí. Úklidové práce zde zajišťuje a poskytuje franchisová společnost EXTRA UKLÍZENÍ.

Chci uklidit v Ústí nad Orlicí