Extra Uklízení a Mytí oken
Jistota čistoty
Počet zákazníků, kteří objednali naše úklidové služby: dnes 0, tento týden 0, tento měsíc 134, tento rok 134
Objednat

Kvalitní jarní úklid Mariánské Radčice

kvalitní jarní úklid

Potřebujete spolehlivou firmu na jarní úklid v obci Mariánské Radčice a hledáte někoho, kdo by vám právě v Mariánských Radčicích poskytl kvalitní úklidové práce na profesionální úrovni? Venku už pomalu voní jaro a vy potřebujete v Mariánských Radčicích či v okolí Mariánských Radčic udělat skutečně pořádný jarní úklid? Hledáte spolehlivou a zkušenou firmu na zajištění tohoto generálního jarního úklidu v Mariánských Radčicích? Jsme zavedená úklidová společnost, která tyto detailní a kompletní jarní úklidy poskytuje nejen v Mariánských Radčicích, ale i v celém širokém okolí Mariánských Radčic. Naše franchisová síť EXTRA UKLÍZENÍ vám v Mariánských Radčicích a celém okrese Most zajistí na základě vašich online objednávek a požadavků kompletní jarní úklid včetně mytí oken, mytí terasy, mytí balkónu nebo úklidu venkovních prostor. Veškeré jarní úklidy v Mariánských Radčicích vám poskytneme nejen ve vašich bytech, ale zajistíme i úklidy ve vašich domech, úklidy na chatách či chalupách, úklidy v domácnostech, ale i úklidy ve firmách, podnicích či kancelářích. Velmi rádi vám poskytneme tyto žádané sezónní úklidy, jako je jarní úklid, vánoční úklid nebo velikonoční úklid. Jelikož jsou tyto sezónní úklidy velmi žádaným druhem úklidů, doporučujeme každému zájemci o tento jarní úklid, aby si jej objednal s dostatečným časovým předstihem, abychom dokázali tento jarní úklid v Mariánských Radčicích poskytnout v termínu a čase, který si budete přát. Standardní jarní úklid v Mariánských Radčicích je kompletní úklid celého prostoru bytu, úklid domu, úklid chaty nebo chalupy. Zahrnuje i úklid zahrady, úklid garáže nebo například úklid terasy či pergoly a samozřejmě důkladné a precizní mytí oken a dveří. Veškeré přípravky potřebné na jarní úklidy jsou samozřejmě součástí dodávky našich profesionálních úklidových služeb poskytovaných v Mariánských Radčicích.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Před jakýmkoli druhem úklidu v Mariánských Radčicích nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v Mariánských Radčicích si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz jarní úklid Mariánské Radčice ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě jarního úklidu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte v Mariánských Radčicích řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující úklid a mytí oken v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com
FranchisantLubomír Sedlák
člen franchisové sítě EXTRA UKLÍZENÍ
adresa: Palachova 3732, 430 03 Chomutov
počet franchisových licencí: 1

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Jarní úklid v Mariánských Radčicích na výbornou.Výborně provedený úklid zahradního altánku v Mariánských Radčicích. Skla jsou jako nová, díky.Rodiče potřebovali z jara uklidit a umýt okna na parcele. Doporučení bylo parádní. Společnost Extra nám vše zajistila naprosto skvěle. Chválíme.Chtěl bych touto cestou poděkovat slečnám, které mi uklidily a umyly ta špinavá okna po zimě. Moc vám děkuji a přeji mnoho zdaru ve vaší práci.Perfektní jarní úklid včetně mytí oken. O nic jsem se nestarala. Jako žena musím ocenit skutečně šikovnost a zručnost. Extra uklízení určitě doporučuji.Kuchyně, koupelna, okna, terasa, vše bez chybičky. Skutečně dokonalý jarní úklid.