Objednat

Jarní úklid Kozolupy

jarní úklidy

Potřebujete spolehlivou firmu na jarní úklidy v obci Kozolupy a hledáte někoho, kdo by vám právě v Kozolupech poskytl kvalitní úklidové práce na profesionální úrovni? Venku už pomalu voní jaro a vy potřebujete v Kozolupech či v okolí Kozolup udělat skutečně pořádný jarní úklid? Hledáte spolehlivou a zkušenou firmu na zajištění tohoto generálního jarního úklidu v Kozolupech? Jsme zavedená úklidová společnost, která tyto detailní a kompletní jarní úklidy poskytuje nejen v Kozolupech, ale i v celém širokém okolí Kozolup. Naše franchisová síť EXTRA UKLÍZENÍ vám v Kozolupech a celém okrese Plzeň-sever zajistí na základě vašich online objednávek a požadavků kompletní jarní úklid včetně mytí oken, mytí terasy, mytí balkónu nebo úklidu venkovních prostor. Veškeré jarní úklidy v Kozolupech vám poskytneme nejen ve vašich bytech, ale zajistíme i úklidy ve vašich domech, úklidy na chatách či chalupách, úklidy v domácnostech, ale i úklidy ve firmách, podnicích či kancelářích. Velmi rádi vám poskytneme tyto žádané sezónní úklidy, jako je jarní úklid, vánoční úklid nebo velikonoční úklid. Jelikož jsou tyto sezónní úklidy velmi žádaným druhem úklidů, doporučujeme každému zájemci o tento jarní úklid, aby si jej objednal s dostatečným časovým předstihem, abychom dokázali tento jarní úklid v Kozolupech poskytnout v termínu a čase, který si budete přát. Standardní jarní úklid v Kozolupech je kompletní úklid celého prostoru bytu, úklid domu, úklid chaty nebo chalupy. Zahrnuje i úklid zahrady, úklid garáže nebo například úklid terasy či pergoly a samozřejmě důkladné a precizní mytí oken a dveří. Veškeré přípravky potřebné na jarní úklidy jsou samozřejmě součástí dodávky našich profesionálních úklidových služeb poskytovaných v Kozolupech.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Před jakýmkoli druhem úklidu v Kozolupech nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v Kozolupech si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz jarní úklidy Kozolupy ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě jarních úklidů zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste v Kozolupech zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte v Kozolupech řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!


Službu jarní úklidy Kozolupy vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Rodiče potřebovali z jara uklidit a umýt okna na parcele. Doporučení bylo parádní. Společnost Extra nám vše zajistila naprosto skvěle. Chválíme.Jarní úklid v Kozolupech na výbornou.Výborně provedený úklid zahradního altánku v Kozolupech. Skla jsou jako nová, díky.Kuchyně, koupelna, okna, terasa, vše bez chybičky. Skutečně dokonalý jarní úklid.Chtěl bych touto cestou poděkovat slečnám, které mi uklidily a umyly ta špinavá okna po zimě. Moc vám děkuji a přeji mnoho zdaru ve vaší práci.Perfektní jarní úklid včetně mytí oken. O nic jsem se nestarala. Jako žena musím ocenit skutečně šikovnost a zručnost. Extra uklízení určitě doporučuji.