Objednat

Jarní úklid Horní Počernice

jarní úklidy

Potřebujete zajistit jarní úklidy v městské čtvrti Horní Počernice a hledáte někoho, kdo by vám právě v Horních Počernicích poskytl kvalitní úklidové práce na profesionální úrovni? Venku už pomalu voní jaro a vy potřebujete v Horních Počernicích či v okolí Horních Počernic udělat skutečně pořádný jarní úklid? Hledáte spolehlivou a zkušenou firmu na zajištění tohoto generálního jarního úklidu v Horních Počernicích? Jsme zavedená úklidová společnost, která tyto detailní a kompletní jarní úklidy poskytuje nejen v Horních Počernicích, ale i v celém širokém okolí Horních Počernic. Naše franchisová síť EXTRA UKLÍZENÍ vám v Horních Počernicích a celé městské části Praha 9 zajistí na základě vašich online objednávek a požadavků kompletní jarní úklid včetně mytí oken, mytí terasy, mytí balkónu nebo úklidu venkovních prostor. Veškeré jarní úklidy v Horních Počernicích vám poskytneme nejen ve vašich bytech, ale zajistíme i úklidy ve vašich domech, úklidy na chatách či chalupách, úklidy v domácnostech, ale i úklidy ve firmách, podnicích či kancelářích. Velmi rádi vám poskytneme tyto žádané sezónní úklidy, jako je jarní úklid, vánoční úklid nebo velikonoční úklid. Jelikož jsou tyto sezónní úklidy velmi žádaným druhem úklidů, doporučujeme každému zájemci o tento jarní úklid, aby si jej objednal s dostatečným časovým předstihem, abychom dokázali tento jarní úklid v Horních Počernicích poskytnout v termínu a čase, který si budete přát. Standardní jarní úklid v Horních Počernicích je kompletní úklid celého prostoru bytu, úklid domu, úklid chaty nebo chalupy. Zahrnuje i úklid zahrady, úklid garáže nebo například úklid terasy či pergoly a samozřejmě důkladné a precizní mytí oken a dveří. Veškeré přípravky potřebné na jarní úklidy jsou samozřejmě součástí dodávky našich profesionálních úklidových služeb poskytovaných v Horních Počernicích.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Před jakýmkoli druhem úklidu v Horních Počernicích nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v Horních Počernicích si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz jarní úklidy Horní Počernice ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě jarních úklidů zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste v Horních Počernicích zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte v Horních Počernicích řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!


Službu jarní úklidy Horní Počernice vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Rodiče potřebovali z jara uklidit a umýt okna na parcele. Doporučení bylo parádní. Společnost Extra nám vše zajistila naprosto skvěle. Chválíme.Jarní úklid v Horních Počernicích na výbornou.Výborně provedený úklid zahradního altánku v Horních Počernicích. Skla jsou jako nová, díky.Chtěl bych touto cestou poděkovat slečnám, které mi uklidily a umyly ta špinavá okna po zimě. Moc vám děkuji a přeji mnoho zdaru ve vaší práci.Perfektní jarní úklid včetně mytí oken. O nic jsem se nestarala. Jako žena musím ocenit skutečně šikovnost a zručnost. Extra uklízení určitě doporučuji.Kuchyně, koupelna, okna, terasa, vše bez chybičky. Skutečně dokonalý jarní úklid.