Objednat

Mytí a vytírání podlahy Březno

mytí podlah

Požadujete důkladné mytí podlah v obci Březno a potřebujete sehnat spolehlivou úklidovou firmu, která se vám v Březnu postará o mytí oken, výloh nebo jiných skleněných ploch? Potřebovali byste v Březnu nebo v okolí Března zajistit pravidelné či jednorázové mytí podlahy? Potřebujete kdekoli v okrese Chomutov důkladně umýt a vytřít podlahu či schodiště? Jsme velmi spolehlivá a důkladná úklidová společnost, která právě v Březnu i v celém okolí Března zajišťuje a poskytuje veškeré druhy úklidových prací zaměřených na mytí podlah libovolných velikostí. v Březnu poskytujeme ruční mytí podlah, využívané převážně pro bytové prostory. Ale poskytujeme i strojové mytí podlah a podlahových krytin určené hlavně pro nebytové prostory, obchody, salóny, firmy a výrobní areály. Bez ohledu na velikosti podlah či ploch, které chcete v Březnu uklidit a umýt, naše franchisová společnost EXTRA UKLÍZENÍ vám tento úklid v Březnu zajistí, a to jak jednorázový generální úklid podlahy, tak i pravidelný úklid.

Kde poskytujeme naše služby mytí oken a žaluzií

Před jakýmkoli mytím oken, výloh či výkladních skříní v Březnu nebo před objednávkou libovolných úklidů a mytí skleněných ploch v Březnu si prohlédněte, jaká je naše cena za mytí oken (viz mytí podlah Březno ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě mytí podlahy zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste v Březnu zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte v Březnu řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!


Službu mytí podlah Březno vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Naši VIP franchisanti

Naše certifikované franchisové pobočky VIP členů poskytující úklid a mytí oken v této lokalitě:

VIPRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR a SR
RISS COMPANY s.r.o
IČ: 25237195, DIČ: CZ25237195
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: info@extra-services.eu

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující úklid a mytí oken v této lokalitě:

PartnerLubomír Sedlák
člen franchisové sítě EXTRA UKLÍZENÍ
adresa: Palachova 3732, 430 03 Chomutov
počet franchisových licencí: 1

Naši Extra Partneři

Naši partneři poskytující úklid a mytí oken v této lokalitě:

PartnerBohuslav Novák
Extra Partner franchisové sítě EXTRA UKLÍZENÍ
adresa: Kadaňský Rohozec 27, 432 01 Radonice
PartnerJaroslav Oberreiter
Extra Partner franchisové sítě EXTRA UKLÍZENÍ
adresa: Vintířov 79, 432 01 Radonice

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Přijeli k nám 2 sympatické slečny, oblečené ve stejném oblečení a svou práci měli během pár hodin hotovou, i když bylo původně domluveno, že zde stráví minimálně 2 dny. Za mě určitě příjemná zkušenost.Už nikdy nikoho jiného. v Březnu a celém okolí jsem nenarazila na lepší firmu. Za tuhle zkušenost opravdu velké díky. Tato firma pro nás pravidelně zajišťuje mytí podlah v celé výrobní hale a s jejich službami jsme nadmíru spokojeni. v Březnu nám vytírali podlahu po rekonstrukci a vše naprosto bez problémů.Objednali jsme si pravidelné vytírání v Březnu u nás v domě a už s touto společností spolupracujeme více jak 2 roky a za tuto dobu jsme neřešili ani jednou jakýkoli problém, proto určitě můžeme doporučit. Vybrali jsme si extra uklízení na základě kladných referencí od známých a i my můžeme naše pozitivní zkušenosti s jejich prací předat dál.Za mě naprosto prvotřídní práce. Je poznat, že svému řemeslu opravdu rozumí.