Extra Uklízení a Mytí oken
Jistota čistoty
Počet zákazníků, kteří objednali naše úklidové služby: dnes 3, tento týden 19, tento měsíc 153, tento rok 153
Objednat

Mytí a vytírání podlahy Smržovka

mytí a vytírání podlahy

Požadujete důkladné mytí podlahy v obci Smržovka a potřebujete sehnat spolehlivou úklidovou firmu, která se vám ve Smržovce postará o mytí oken, výloh nebo jiných skleněných ploch? Potřebovali byste ve Smržovce nebo v okolí Smržovky zajistit pravidelné či jednorázové mytí podlahy? Potřebujete kdekoli v okrese Jablonec nad Nisou důkladně umýt a vytřít podlahu či schodiště? Jsme velmi spolehlivá a důkladná úklidová společnost, která právě ve Smržovce i v celém okolí Smržovky zajišťuje a poskytuje veškeré druhy úklidových prací zaměřených na mytí podlah libovolných velikostí. ve Smržovce poskytujeme ruční mytí podlah, využívané převážně pro bytové prostory. Ale poskytujeme i strojové mytí podlah a podlahových krytin určené hlavně pro nebytové prostory, obchody, salóny, firmy a výrobní areály. Bez ohledu na velikosti podlah či ploch, které chcete ve Smržovce uklidit a umýt, naše franchisová společnost EXTRA UKLÍZENÍ vám tento úklid ve Smržovce zajistí, a to jak jednorázový generální úklid podlahy, tak i pravidelný úklid.

Kde poskytujeme naše služby mytí oken a žaluzií

Před jakýmkoli mytím oken, výloh či výkladních skříní ve Smržovce nebo před objednávkou libovolných úklidů a mytí skleněných ploch ve Smržovce si prohlédněte, jaká je naše cena za mytí oken (viz mytí podlahy Smržovka ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě mytí podlahy zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující úklid a mytí oken v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Vybrali jsme si extra uklízení na základě kladných referencí od známých a i my můžeme naše pozitivní zkušenosti s jejich prací předat dál.Za mě naprosto prvotřídní práce. Je poznat, že svému řemeslu opravdu rozumí.Objednali jsme si pravidelné vytírání ve Smržovce u nás v domě a už s touto společností spolupracujeme více jak 2 roky a za tuto dobu jsme neřešili ani jednou jakýkoli problém, proto určitě můžeme doporučit. Přijeli k nám 2 sympatické slečny, oblečené ve stejném oblečení a svou práci měli během pár hodin hotovou, i když bylo původně domluveno, že zde stráví minimálně 2 dny. Za mě určitě příjemná zkušenost.ve Smržovce nám vytírali podlahu po rekonstrukci a vše naprosto bez problémů.Už nikdy nikoho jiného. ve Smržovce a celém okolí jsem nenarazila na lepší firmu. Za tuhle zkušenost opravdu velké díky. Tato firma pro nás pravidelně zajišťuje mytí podlah v celé výrobní hale a s jejich službami jsme nadmíru spokojeni.