Objednat

Mytí a vytírání podlahy Křelov-Břuchotín

mytí podlah

Požadujete důkladné mytí podlah v obci Křelov-Břuchotín a potřebujete sehnat spolehlivou úklidovou firmu, která se vám ve Křelově-Břuchotín postará o mytí oken, výloh nebo jiných skleněných ploch? Potřebovali byste ve Křelově-Břuchotín nebo v okolí Křelova-Břuchotín zajistit pravidelné či jednorázové mytí podlahy? Potřebujete kdekoli v okrese Olomouc důkladně umýt a vytřít podlahu či schodiště? Jsme velmi spolehlivá a důkladná úklidová společnost, která právě ve Křelově-Břuchotín i v celém okolí Křelova-Břuchotín zajišťuje a poskytuje veškeré druhy úklidových prací zaměřených na mytí podlah libovolných velikostí. ve Křelově-Břuchotín poskytujeme ruční mytí podlah, využívané převážně pro bytové prostory. Ale poskytujeme i strojové mytí podlah a podlahových krytin určené hlavně pro nebytové prostory, obchody, salóny, firmy a výrobní areály. Bez ohledu na velikosti podlah či ploch, které chcete ve Křelově-Břuchotín uklidit a umýt, naše franchisová společnost EXTRA UKLÍZENÍ vám tento úklid ve Křelově-Břuchotín zajistí, a to jak jednorázový generální úklid podlahy, tak i pravidelný úklid.

Kde poskytujeme naše služby mytí oken a žaluzií

Před jakýmkoli mytím oken, výloh či výkladních skříní ve Křelově-Břuchotín nebo před objednávkou libovolných úklidů a mytí skleněných ploch ve Křelově-Břuchotín si prohlédněte, jaká je naše cena za mytí oken (viz mytí podlah Křelov-Břuchotín ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě mytí podlahy zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste ve Křelově-Břuchotín zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte ve Křelově-Břuchotín řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!


Službu mytí podlah Křelov-Břuchotín vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

ve Křelově-Břuchotín nám vytírali podlahu po rekonstrukci a vše naprosto bez problémů.Vybrali jsme si extra uklízení na základě kladných referencí od známých a i my můžeme naše pozitivní zkušenosti s jejich prací předat dál.Za mě naprosto prvotřídní práce. Je poznat, že svému řemeslu opravdu rozumí.Objednali jsme si pravidelné vytírání ve Křelově-Břuchotín u nás v domě a už s touto společností spolupracujeme více jak 2 roky a za tuto dobu jsme neřešili ani jednou jakýkoli problém, proto určitě můžeme doporučit. Tato firma pro nás pravidelně zajišťuje mytí podlah v celé výrobní hale a s jejich službami jsme nadmíru spokojeni. Přijeli k nám 2 sympatické slečny, oblečené ve stejném oblečení a svou práci měli během pár hodin hotovou, i když bylo původně domluveno, že zde stráví minimálně 2 dny. Za mě určitě příjemná zkušenost.Už nikdy nikoho jiného. ve Křelově-Břuchotín a celém okolí jsem nenarazila na lepší firmu. Za tuhle zkušenost opravdu velké díky.