Objednat

Mytí a vytírání podlahy Kostelec nad Orlicí

mytí podlah

Požadujete důkladné mytí podlah v obci Kostelec nad Orlicí a potřebujete sehnat spolehlivou úklidovou firmu, která se vám v Kostelci nad Orlicí postará o mytí oken, výloh nebo jiných skleněných ploch? Potřebovali byste v Kostelci nad Orlicí nebo v okolí Kostelce nad Orlicí zajistit pravidelné či jednorázové mytí podlahy? Potřebujete kdekoli v okrese Rychnov nad Kněžnou důkladně umýt a vytřít podlahu či schodiště? Jsme velmi spolehlivá a důkladná úklidová společnost, která právě v Kostelci nad Orlicí i v celém okolí Kostelce nad Orlicí zajišťuje a poskytuje veškeré druhy úklidových prací zaměřených na mytí podlah libovolných velikostí. v Kostelci nad Orlicí poskytujeme ruční mytí podlah, využívané převážně pro bytové prostory. Ale poskytujeme i strojové mytí podlah a podlahových krytin určené hlavně pro nebytové prostory, obchody, salóny, firmy a výrobní areály. Bez ohledu na velikosti podlah či ploch, které chcete v Kostelci nad Orlicí uklidit a umýt, naše franchisová společnost EXTRA UKLÍZENÍ vám tento úklid v Kostelci nad Orlicí zajistí, a to jak jednorázový generální úklid podlahy, tak i pravidelný úklid.

Kde poskytujeme naše služby mytí oken a žaluzií

Před jakýmkoli mytím oken, výloh či výkladních skříní v Kostelci nad Orlicí nebo před objednávkou libovolných úklidů a mytí skleněných ploch v Kostelci nad Orlicí si prohlédněte, jaká je naše cena za mytí oken (viz mytí podlah Kostelec nad Orlicí ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě mytí podlahy zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste v Kostelci nad Orlicí zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte v Kostelci nad Orlicí řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Naši VIP franchisanti

Naše certifikované franchisové pobočky VIP členů poskytující úklid a mytí oken v této lokalitě:

VIPRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR a SR
RISS COMPANY s.r.o
IČ: 25237195, DIČ: CZ25237195
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: info@extra-services.eu

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Už nikdy nikoho jiného. v Kostelci nad Orlicí a celém okolí jsem nenarazila na lepší firmu. Za tuhle zkušenost opravdu velké díky. Tato firma pro nás pravidelně zajišťuje mytí podlah v celé výrobní hale a s jejich službami jsme nadmíru spokojeni. v Kostelci nad Orlicí nám vytírali podlahu po rekonstrukci a vše naprosto bez problémů.Vybrali jsme si extra uklízení na základě kladných referencí od známých a i my můžeme naše pozitivní zkušenosti s jejich prací předat dál.Přijeli k nám 2 sympatické slečny, oblečené ve stejném oblečení a svou práci měli během pár hodin hotovou, i když bylo původně domluveno, že zde stráví minimálně 2 dny. Za mě určitě příjemná zkušenost.Za mě naprosto prvotřídní práce. Je poznat, že svému řemeslu opravdu rozumí.Objednali jsme si pravidelné vytírání v Kostelci nad Orlicí u nás v domě a už s touto společností spolupracujeme více jak 2 roky a za tuto dobu jsme neřešili ani jednou jakýkoli problém, proto určitě můžeme doporučit.