Objednat

Mytí a vytírání podlahy Hrušovany nad Jeviškou

mytí podlah

Požadujete důkladné mytí podlah v obci Hrušovany nad Jeviškou a potřebujete sehnat spolehlivou úklidovou firmu, která se vám v Hrušovanech nad Jeviškou postará o mytí oken, výloh nebo jiných skleněných ploch? Potřebovali byste v Hrušovanech nad Jeviškou nebo v okolí Hrušovan nad Jeviškou zajistit pravidelné či jednorázové mytí podlahy? Potřebujete kdekoli v okrese Znojmo důkladně umýt a vytřít podlahu či schodiště? Jsme velmi spolehlivá a důkladná úklidová společnost, která právě v Hrušovanech nad Jeviškou i v celém okolí Hrušovan nad Jeviškou zajišťuje a poskytuje veškeré druhy úklidových prací zaměřených na mytí podlah libovolných velikostí. v Hrušovanech nad Jeviškou poskytujeme ruční mytí podlah, využívané převážně pro bytové prostory. Ale poskytujeme i strojové mytí podlah a podlahových krytin určené hlavně pro nebytové prostory, obchody, salóny, firmy a výrobní areály. Bez ohledu na velikosti podlah či ploch, které chcete v Hrušovanech nad Jeviškou uklidit a umýt, naše franchisová společnost EXTRA UKLÍZENÍ vám tento úklid v Hrušovanech nad Jeviškou zajistí, a to jak jednorázový generální úklid podlahy, tak i pravidelný úklid.

Kde poskytujeme naše služby mytí oken a žaluzií

Před jakýmkoli mytím oken, výloh či výkladních skříní v Hrušovanech nad Jeviškou nebo před objednávkou libovolných úklidů a mytí skleněných ploch v Hrušovanech nad Jeviškou si prohlédněte, jaká je naše cena za mytí oken (viz mytí podlah Hrušovany nad Jeviškou ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě mytí podlahy zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste v Hrušovanech nad Jeviškou zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte v Hrušovanech nad Jeviškou řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!


Službu mytí podlah Hrušovany nad Jeviškou vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Za mě naprosto prvotřídní práce. Je poznat, že svému řemeslu opravdu rozumí.Objednali jsme si pravidelné vytírání v Hrušovanech nad Jeviškou u nás v domě a už s touto společností spolupracujeme více jak 2 roky a za tuto dobu jsme neřešili ani jednou jakýkoli problém, proto určitě můžeme doporučit. Přijeli k nám 2 sympatické slečny, oblečené ve stejném oblečení a svou práci měli během pár hodin hotovou, i když bylo původně domluveno, že zde stráví minimálně 2 dny. Za mě určitě příjemná zkušenost.Už nikdy nikoho jiného. v Hrušovanech nad Jeviškou a celém okolí jsem nenarazila na lepší firmu. Za tuhle zkušenost opravdu velké díky. Tato firma pro nás pravidelně zajišťuje mytí podlah v celé výrobní hale a s jejich službami jsme nadmíru spokojeni. v Hrušovanech nad Jeviškou nám vytírali podlahu po rekonstrukci a vše naprosto bez problémů.Vybrali jsme si extra uklízení na základě kladných referencí od známých a i my můžeme naše pozitivní zkušenosti s jejich prací předat dál.