Objednat

Mytí výlohy či výkladní skříně Chlumec nad Cidlinou

mytí výloh a výkladních skříní

Požadujete důkladné mytí výloh a výkladních skříní v obci Chlumec nad Cidlinou a potřebujete sehnat spolehlivou úklidovou firmu, která se vám v Chlumci nad Cidlinou postará o mytí oken, výloh nebo jiných skleněných ploch? Poptáváte, či sháníte kvalitní a spolehlivou úklidovou firmu na mytí výlohy v Chlumci nad Cidlinou nebo na mytí výkladní skříně v Chlumci nad Cidlinou? Jsme zavedená a zodpovědná úklidová společnost, která právě v Chlumci nad Cidlinou i v celém okolí Chlumce nad Cidlinou zajišťuje a poskytuje tyto úklidové práce zaměřené na mytí výloh a na mytí výkladních skříní. Bez ohledu na velikost skleněné plochy, kterou chcete v Chlumci nad Cidlinou umýt, naše franchisová společnost EXTRA UKLÍZENÍ vám veškeré toto standardní i nestandardní mytí výloh či mytí výkladních skříní v Chlumci nad Cidlinou zajistí. Pokud máte svůj obchod či prodejnu v Chlumci nad Cidlinou na frekventované ulici, kde dojde během pár dní k opětovnému zašpinění těchto skleněných ploch, můžeme vám samozřejmě nabídnout pravidelný a opakovaný úklid těchto skleněných ploch. Všechny úklidové přípravky, které jsou potřeba na toto mytí výloh či výkladních skříní, jsou automaticky součástí dodávky našich služeb poskytovaných v Chlumci nad Cidlinou či v okrese Hradec Králové.

Kde poskytujeme naše služby mytí oken a žaluzií

Před jakýmkoli mytím oken, výloh či výkladních skříní v Chlumci nad Cidlinou nebo před objednávkou libovolných úklidů a mytí skleněných ploch v Chlumci nad Cidlinou si prohlédněte, jaká je naše cena za mytí oken (viz mytí výloh a výkladních skříní Chlumec nad Cidlinou ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě mytí výloh a výkladních skříní zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste v Chlumci nad Cidlinou zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte v Chlumci nad Cidlinou řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Naši VIP franchisanti

Naše certifikované franchisové pobočky VIP členů poskytující úklid a mytí oken v této lokalitě:

VIPRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR a SR
RISS COMPANY s.r.o
IČ: 25237195, DIČ: CZ25237195
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Naši Extra Partneři

Naši partneři poskytující úklid a mytí oken v této lokalitě:

PartnerDostupný úklid
Extra Partner franchisové sítě EXTRA UKLÍZENÍ
adresa: U Konopáče 484, 517 50 Častolovice

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Naprosto dokonalé a kvalitní služby v Chlumci nad Cidlinou.Po rekonstrukci nám zajistili umytí všech výloh v obchodě.Svoji práci zvládají na jedničku. Mile překvapená sem byla když přijeli na místo a vystoupili 3 mladé, usměvavé slečny a dali se do práce. Za chvíli měli hotovo a já měla ve svém obchůdku výlohy jako nové.Pro naši nově otevřenou prodejnu jsme potřebovali umýt asi 4 výlohy a na doporučení jsme si vybrali EXTRA UKLÍZENÍ a byli jsme hodně překvapeni profesionálním přístupem a rychlostí vyřízení našeho požadavku.Necháváme si několikrát do roka umýt výkladní skříně u nás na krámě v Chlumci nad Cidlinou a po několika pokusech s ostatními firmami jsme konečně narazili na extra úklid a dále hledat nemusíme. Takový přístup žádná firma nenabízela a hlavně odvedená práce je dle našich představ.Každoročně pro náš obchod zajišťují mytí výloh a neměnili bychom, jsme velice spokojeni.