Extra Uklízení a Mytí oken
Jistota čistoty
Počet zákazníků, kteří využili naše úklidové služby: dnes 0, tento týden 28, tento měsíc 93, tento rok 93
Objednat

Mytí výloh a výkladních skříní Planá

800 66 88 88Požadujete důkladné mytí výloh a výkladních skříní v obci Planá a potřebujete sehnat spolehlivou úklidovou firmu, která se vám v Plané postará o mytí oken, výloh nebo jiných skleněných ploch? Poptáváte, či sháníte kvalitní a spolehlivou úklidovou firmu na mytí výlohy v Plané nebo na mytí výkladní skříně v Plané? Jsme zavedená a zodpovědná úklidová společnost, která právě v Plané i v celém okolí Plané zajišťuje a poskytuje tyto úklidové práce zaměřené na mytí výloh a na mytí výkladních skříní. Bez ohledu na velikost skleněné plochy, kterou chcete v Plané umýt, naše franchisová společnost EXTRA UKLÍZENÍ vám veškeré toto standardní i nestandardní mytí výloh či mytí výkladních skříní v Plané zajistí. Pokud máte svůj obchod či prodejnu v Plané na frekventované ulici, kde dojde během pár dní k opětovnému zašpinění těchto skleněných ploch, můžeme vám samozřejmě nabídnout pravidelný a opakovaný úklid těchto skleněných ploch. Všechny úklidové přípravky, které jsou potřeba na toto mytí výloh či výkladních skříní, jsou automaticky součástí dodávky našich služeb poskytovaných v Plané či v okrese Tachov.
Před jakýmkoli mytím oken, výloh či výkladních skříní v Plané nebo před objednávkou libovolných úklidů a mytí skleněných ploch v Plané si prohlédněte naše ceny za mytí oken (viz mytí výloh a výkladních skříní Planá ceník).
Měli byste v Plané zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!
Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte v Plané řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!
Chcete uklidit či umýt okna? Vyplňte si formulář, nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
RISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR
centrální sídlo společnosti: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com