Objednat

Pravidelný úklid Lukavice

pravidelné úklidy

Potřebujete spolehlivou firmu na pravidelné úklidy v obci Lukavice a hledáte někoho, kdo by vám právě v Lukavici poskytl kvalitní úklidové práce na profesionální úrovni? Hledáte spolehlivou firmu na pravidelné úklidy domů, pravidelné úklidy bytů, pravidelné úklidy domácností či pravidelné úklidy kanceláří v Lukavici nebo v těsné blízkosti Lukavice? Možná jste právě našli tu nejspolehlivější úklidovou společnost v ČR. Jsme značková úklidová firma, která své pravidelné úklidové práce poskytuje nejen v Lukavici, ale v celém širokém okolí Lukavice. Naše zavedená franchisová síť EXTRA UKLÍZENÍ vám v Lukavici i v celém okrese Ústí nad Orlicí zajistí a samozřejmě poskytne jakékoli úklidové služby, které požadujete opakovat pravidelně. Ať už se jedná o pravidelný úklid bytu, úklid domu, pravidelný úklid domácnosti či pravidelný úklid společných prostor v bytových domech či kancelářích, přizpůsobíme se vždy vašim požadavkům na čase provedení konkrétního pravidelného úklidu, který požadujete od naší úklidové společnosti EXTRA UKLÍZENÍ. Standardní pravidelný úklid v Lukavici zahrnuje automaticky i dodání veškerých přípravků potřebných pro pravidelné úklidy, včetně pravidelné dodávky hygienických potřeb jako jsou mýdla, toaletní papír, papírové utěrky či odpadkové pytle.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Před jakýmkoli druhem úklidu v Lukavici nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v Lukavici si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz pravidelné úklidy Lukavice ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě pravidelných úklidů zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste v Lukavici zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte v Lukavici řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!


Službu pravidelné úklidy Lukavice vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Velmi kvalitní a odborné pravidelné úklidy v Lukavici využíváme již 3 roky od této společnosti EXTRA UKLÍZENÍ. Výborná zkušenost, určitě doporučujeme.Parádní pravidelné úklidy. Po vyzkoušení několika společností z Lukavice si rozhodně necháme tuto úklidovou firmu.Od firmy Extra uklízení využívám pravidelné úklidy v naší ordinaci v Lukavici. Velmi spolehlivá parta skutečných odbornic na úklidy. Holky jsou absolutně spolehlivé a velmi pracovité. Doporučuji využívat těchto služeb, které jsou skutečně na úrovni.Tato firma nám v Lukavici poskytuje pravidelný úklid našeho domu. Velmi chválím jejich spolehlivost a důkladnost při těchto pravidelných úklidech. Určitě doporučuji.Již rok využíváme v našich obchodních prostorech v Lukavici pravidelný úklid od společnosti Extra uklízení. Precizní, poctiví, dochvilní. Výborná komunikace. Doporučuju.Pravidelné úklidy v Lukavici mi zajišťuje již několik měsíců společnost EXTRA SLUŽBY. Jsem velmi spokojen, není co vytknout.