Objednat

Úklid bytu a bytového prostoru Zbýšov

úklidy bytových prostor

Potřebujete spolehlivou firmu na úklidy bytových prostor v obci Zbýšov a hledáte někoho, kdo by vám právě ve Zbýšově poskytl kvalitní úklidové práce na profesionální úrovni? Hledáte kvalitní a spolehlivou firmu na úklid bytových prostor ve Zbýšově nebo v okolí Zbýšova? Už hledat nemusíte, právě jste ji našli. Jsme zavedená profesionální úklidová firma, která poskytuje veškeré úklidové práce bytových prostor nejen ve Zbýšově, ale i v celém okolí Zbýšova. Naše franchisová společnost EXTRA UKLÍZENÍ vám v celém okrese Brno-venkov zajistí a poskytne velmi kvalitní a spolehlivé úklidy bytových prostor jako je například úklid bytu, úklid domu, úklid domácnosti v domech nebo úklidy bytových prostor v panelácích. Jednorázový i pravidelný úklid bytových prostor vám poskytneme ve vámi zvolených časových termínech, které pro vás budou nejvíce vyhovující. Standardní úklid bytových prostor ve Zbýšově obsahuje vytření podlahy či podlahových krytin, vysávání koberců, mytí oken a okenních rámů, mytí nábytku, úklid prachu, tepování sedacích souprav nebo například úklid venkovních prostor. V případě jakéhokoli jiného požadavku na úklid bytových prostor ve Zbýšově jej mile rádi splníme. Veškeré přípravky, potřebné na tyto úklidy bytových prostorů jsou součástí dodávky našich úklidových služeb zajišťovaných ve Zbýšově.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Před jakýmkoli druhem úklidu ve Zbýšově nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb ve Zbýšově si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklidy bytových prostor Zbýšov ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidů bytových prostor zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste ve Zbýšově zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte ve Zbýšově řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!


Službu úklidy bytových prostor Zbýšov vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Pravidelný úklid bytového komplexu zajistila tato úklidová firma velmi odborně a precizně, doporučuji.Perfektně uklizené bytové prostory ve Zbýšově, nájemníci budou sto pro spokojeni, děkuji.Úklid nové stavby bytového domu ve Zbýšově proběhl bez komplikací dle dohody.Bytovky v perfektní stavu, okna jako nová, doporučuji.Na kompletní úklid nové výstavby bytových prostor jsme si vybrali tuto společnost. Práce byla odvedena velmi kvalitně, doporučujeme.