Extra Uklízení a Mytí oken
Jistota čistoty
Počet zákazníků, kteří objednali naše úklidové služby: dnes 0, tento týden 16, tento měsíc 150, tento rok 150
Objednat

Úklid bytů a bytových prostor Stará Ves nad Ondřejnicí

úklid bytů a bytových prostor

Potřebujete spolehlivou firmu na úklid bytových prostor v obci Stará Ves nad Ondřejnicí a hledáte někoho, kdo by vám právě ve Staré Vsi nad Ondřejnicí poskytl kvalitní úklidové práce na profesionální úrovni? Hledáte kvalitní a spolehlivou firmu na úklid bytových prostor ve Staré Vsi nad Ondřejnicí nebo v okolí Staré Vsi nad Ondřejnicí? Už hledat nemusíte, právě jste ji našli. Jsme zavedená profesionální úklidová firma, která poskytuje veškeré úklidové práce bytových prostor nejen ve Staré Vsi nad Ondřejnicí, ale i v celém okolí Staré Vsi nad Ondřejnicí. Naše franchisová společnost EXTRA UKLÍZENÍ vám v celém okrese Ostrava zajistí a poskytne velmi kvalitní a spolehlivé úklidy bytových prostor jako je například úklid bytu, úklid domu, úklid domácnosti v domech nebo úklidy bytových prostor v panelácích. Jednorázový i pravidelný úklid bytových prostor vám poskytneme ve vámi zvolených časových termínech, které pro vás budou nejvíce vyhovující. Standardní úklid bytových prostor ve Staré Vsi nad Ondřejnicí obsahuje vytření podlahy či podlahových krytin, vysávání koberců, mytí oken a okenních rámů, mytí nábytku, úklid prachu, tepování sedacích souprav nebo například úklid venkovních prostor. V případě jakéhokoli jiného požadavku na úklid bytových prostor ve Staré Vsi nad Ondřejnicí jej mile rádi splníme. Veškeré přípravky, potřebné na tyto úklidy bytových prostorů jsou součástí dodávky našich úklidových služeb zajišťovaných ve Staré Vsi nad Ondřejnicí.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Před jakýmkoli druhem úklidu ve Staré Vsi nad Ondřejnicí nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb ve Staré Vsi nad Ondřejnicí si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklid bytových prostor Stará Ves nad Ondřejnicí ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidu bytových prostor zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující úklid a mytí oken v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Bytovky v perfektní stavu, okna jako nová, doporučuji.Na kompletní úklid nové výstavby bytových prostor jsme si vybrali tuto společnost. Práce byla odvedena velmi kvalitně, doporučujeme.Perfektně uklizené bytové prostory ve Staré Vsi nad Ondřejnicí, nájemníci budou sto pro spokojeni, děkuji.Úklid nové stavby bytového domu ve Staré Vsi nad Ondřejnicí proběhl bez komplikací dle dohody.Pravidelný úklid bytového komplexu zajistila tato úklidová firma velmi odborně a precizně, doporučuji.