Objednat

Úklid po akci či festivalu Strunkovice nad Blanicí

úklidy po akcích či festivalech

Potřebujete spolehlivou firmu na úklidy po akcích či festivalech v obci Strunkovice nad Blanicí a hledáte někoho, kdo by vám právě v Strunkovicích nad Blanicí poskytl kvalitní úklidové práce na profesionální úrovni? Plánujete v Strunkovicích nad Blanicí nebo v okolí Strunkovic nad Blanicí nějakou společenskou akci jako je například hudební festival, maturitní ples, sportovní akce, besídka nebo pořádná party? A potřebujete právě po těchto společenských akcích zajistit spolehlivý a dokonalý úklid? Potřebujete zajistit úklid po maturáku, úklid po festivalu, úklid po party, úklid po koncertu nebo potřebujete zajistit úklid po libovolné sportovní akci v Strunkovicích nad Blanicí? Jsme profesionální úklidová společnost ze Strunkovic nad Blanicí, která vám právě tyto úklidy po společenských akcích může zajistit. Naše franchisová sít EXTRA UKLÍZENÍ má pouze zkušené a prověřené pracovníky, kteří se vám dokáží postarat organizačně i pracovně o kompletní úklid jakékoli akce v Strunkovicích nad Blanicí. Postaráme se vám o kompletní úklidy po těchto masových akcích, kde je potřeba okamžitě po ukončení akce, rychle a důkladně uklidit určité prostory, a to hlavně nepořádek a odpad, který je potřeba i zlikvidovat. Veškeré úklidy po těchto akcích zajišťujeme nejen v Strunkovicích nad Blanicí, ale i v celém okrese Prachatice

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Před jakýmkoli druhem úklidu v Strunkovicích nad Blanicí nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v Strunkovicích nad Blanicí si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklidy po akcích či festivalech Strunkovice nad Blanicí ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidů po společenských akcích nebo festivalech zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste v Strunkovicích nad Blanicí zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte v Strunkovicích nad Blanicí řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!


Službu úklidy po akcích či festivalech Strunkovice nad Blanicí vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Každý rok tuto společnost využíváme na naše hudební akce. Vždy bez chybičky, můžeme pouze doporučit.Průběžný úklid i koncový úklid po festivalu naprosto v pořádku. Výborná organizace.Náročný úklid po dětském dni v Strunkovicích nad Blanicí, který jsme pořádali zvládli na výbornou.Zatím nejlepší zkušenost, jakou s úklidovými firmami máme. Organizačně i komunikačně naprosto v pořádku, cena přesně odpovídala kvalitě.Společnost Extra Uklízení jsme oslovili kvůli úklidu pronajatých venkovních prostor po naší sportovní akci. O vše se postarali, zajistili vše potřebné včetně odvozu veškerého odpadu. Výborná spolupráce, doporučujeme...