Objednat

Úklid po rekonstrukci či přestavbě Hlásná Třebaň

úklidy po rekonstrukcích

Potřebujete spolehlivou firmu na úklidy po rekonstrukcích v obci Hlásná Třebaň a hledáte někoho, kdo by vám právě v Hlásné Třebani poskytl kvalitní úklidové práce na profesionální úrovni? Potřebujete v Hlásné Třebani důkladně uklidit byt po rekonstrukci? Potřebujete v Hlásné Třebani pořádný úklid domu po rekonstrukci? Potřebujete v Hlásné Třebani nebo v okolí Hlásné Třebaně uklidit svoji domácnost od veškerého nepořádku, který vznikl po stavební rekonstrukci vaší bytové jednotky? Neváhejte oslovit naši profesionální a spolehlivou úklidovou síť EXTRA UKLÍZENÍ, která právě tyto úklidy po stavebních rekonstrukcích v Hlásné Třebani zajišťuje. Mile rádi a rychle vám pomůžeme uklidit veškerý nepořádek, který po rekonstrukcích vzniká. Uklidíme po malířích, uklidíme po zednících, uklidíme po instalatérech, ale důkladně uklidíme vaši domácnost v Hlásné Třebani i po sádrokartonářích, či po truhlářích. Uklidíme celou vaši domácnost od tohoto nepořádku po libovolné stavební rekonstrukci. Uklidíme zbytky stavebních materiálů, důkladně umyjeme podlahy, umyjeme okna i dveře, umyjeme veškeré osvětlení a šetrně umyjeme i váš nábytek. Veškeré úklidy po rekonstrukcích, či stavebních úpravách v Hlásné Třebani či okrese Beroun jsou prováděny co nejrychleji, přesně podle vašich požadavků. Přípravky potřebné pro tento druh úklidu po rekonstrukci jsou automaticky dodávány v rámci našich úklidových služeb poskytovaných v Hlásné Třebani.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Před jakýmkoli druhem úklidu v Hlásné Třebani nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v Hlásné Třebani si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklidy po rekonstrukcích Hlásná Třebaň ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidů po rekonstrukci zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste v Hlásné Třebani zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte v Hlásné Třebani řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!


Službu úklidy po rekonstrukcích Hlásná Třebaň vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Na úklid 6 bytů po rekonstrukci v Hlásné Třebani si naše stavební společnost vybrala úklidovou firmu Extra uklízení. Výborná spolupráce, velmi kvalitně odvedená práce. Určitě budeme tuto spolupráci využívat i v budoucnosti. Každému doporučujeme.Na úklid našich kancelářských prostor po stavebních úpravách jsme využili služeb této úklidové firmy extra uklízení. Profesionální přístup i práce. Děkujeme a doporučujeme.Velmi kvalitně provedený úklid po rekonstrukci v Hlásné Třebani. Budu rozhodně využívat i nadále.Důkladný úklid po rekonstrukci v Hlásné Třebani. Skvělá práce, doporučuju.Chci moc poděkovat za včerejší úklid, který jste mi zajistili po rekonstrukci mé koupelny. Jste moc šikovní, děkuju vám. Budu vás všude chválit.Dělali jsme kompletní rekonstrukci našeho bytu a na kompletní úklid po této rekonstrukci v Hlásné Třebani jsme si vybrali společnost Extra uklízení. Velmi nám pomohli, úklid po této rekonstrukci udělali skutečně na jedničku. Určitě doporučujeme tuto firmu.