Objednat

Úklid restaurace či baru Čimice

úklidy restaurací či barů

Potřebujete zajistit úklidy restaurací či barů v městské čtvrti Čimice a hledáte někoho, kdo by vám právě v Čimicích poskytl kvalitní úklidové práce na profesionální úrovni? Hledáte v Čimicích, či v okolí Čimic kvalitní společnost na úklid restaurace, úklid jídelny, úklid baru, úklid kavárny nebo na úklid cukrárny v Čimicích? Naše spolehlivá franchisová síť EXTRA UKLÍZENÍ vám v Čimicích a celém širokém okolí Čimic zajistí a poskytne profesionální a spolehlivý úklid restaurace, úklid jídelny, úklid baru či diskotéky, úklid kavárny nebo úklid jiného stravovacího zařízení, kde je kladen velký důraz na čistotu a hygienu. S maximální pečlivostí vám jakožto profesionální úklidová společnost zajistíme v Čimicích úklidy všech těchto stravovacích zařízení, a to jak jednorázově, na bázi generálního úklidu, tak i pravidelně. Veškeré přípravky potřebné pro úklid těchto objektů jsou automaticky součástí našich úklidových služeb.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Před jakýmkoli druhem úklidu v Čimicích nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v Čimicích si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklidy restaurací či barů Čimice ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidů restaurací nebo barů zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste v Čimicích zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte v Čimicích řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!


Službu úklidy restaurací či barů Čimice vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Určitě doporučuju. Úžasní pracanti.Nedokážu vyjádřit svojí spokojenost, jídelna zase září čistotou😀😀.Tato společnost se nám pravidelně stará o úklid naší kavárny. Velká spokojenost, doporučujeme.Nadstandardní služby jsou od této společnosti standardní, skutečně precizní práce, doporučuju..Úklid restaurace proběhl na jedničku, chválím a doporučuji.Bar po nájemníkovi v Čimicích jsme převzali v katastrofálním stavu. Moc děkujeme firmě EXTRA UKLÍZENÍ za to, jak nám pomohli. Jste skvělí, děkujeme.