Objednat

Úklid restaurace či baru Nový Hrozenkov

úklidy restaurací či barů

Potřebujete spolehlivou firmu na úklidy restaurací či barů v obci Nový Hrozenkov a hledáte někoho, kdo by vám právě v Novém Hrozenkově poskytl kvalitní úklidové práce na profesionální úrovni? Hledáte v Novém Hrozenkově, či v okolí Nového Hrozenkova kvalitní společnost na úklid restaurace, úklid jídelny, úklid baru, úklid kavárny nebo na úklid cukrárny v Novém Hrozenkově? Naše spolehlivá franchisová síť EXTRA UKLÍZENÍ vám v Novém Hrozenkově a celém širokém okolí Nového Hrozenkova zajistí a poskytne profesionální a spolehlivý úklid restaurace, úklid jídelny, úklid baru či diskotéky, úklid kavárny nebo úklid jiného stravovacího zařízení, kde je kladen velký důraz na čistotu a hygienu. S maximální pečlivostí vám jakožto profesionální úklidová společnost zajistíme v Novém Hrozenkově úklidy všech těchto stravovacích zařízení, a to jak jednorázově, na bázi generálního úklidu, tak i pravidelně. Veškeré přípravky potřebné pro úklid těchto objektů jsou automaticky součástí našich úklidových služeb.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Před jakýmkoli druhem úklidu v Novém Hrozenkově nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v Novém Hrozenkově si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklidy restaurací či barů Nový Hrozenkov ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidů restaurací nebo barů zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste v Novém Hrozenkově zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte v Novém Hrozenkově řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!


Službu úklidy restaurací či barů Nový Hrozenkov vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Úklid restaurace proběhl na jedničku, chválím a doporučuji.Bar po nájemníkovi v Novém Hrozenkově jsme převzali v katastrofálním stavu. Moc děkujeme firmě EXTRA UKLÍZENÍ za to, jak nám pomohli. Jste skvělí, děkujeme.Tato společnost se nám pravidelně stará o úklid naší kavárny. Velká spokojenost, doporučujeme.Určitě doporučuju. Úžasní pracanti.Nedokážu vyjádřit svojí spokojenost, jídelna zase září čistotou😀😀.Nadstandardní služby jsou od této společnosti standardní, skutečně precizní práce, doporučuju..