Objednat

Úklid a úklidové práce Brniště

úklidové práce

Potřebujete spolehlivou firmu na úklidové práce v obci Brniště a hledáte někoho, kdo by vám právě v Brništi poskytl kvalitní úklidové práce na profesionální úrovni? Potřebujete v Brništi či v okolí Brniště uklidit libovolně velký bytový či nebytový prostor a hledáte vhodného poskytovatele úklidových prací? Možná jste právě našli nejlepšího poskytovatele úklidových prací v Brništi. Jsme franchisová společnost EXTRA UKLÍZENÍ, která poskytuje své odborné a profesionální úklidové práce nejen v Brništi, ale kompletně na celém území České republiky. Veškeré úklidové práce v Brništi provádí pouze proškolení a zkušení pracovníci. Úklidové práce libovolného druhu jsme schopni vám zajistit NONSTOP bez ohledu na to, jedná-li se o úklid bytu, úklid domu nebo úklid firemních prostorů. Uklízíme, myjeme a čistíme jak v České Lípě, tak i v celém širokém okolí Brniště. Na naší centrální lince 800 66 88 88 si můžete kdykoli objednat naše profesionální úklidové práce.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Před jakýmkoli druhem úklidu v Brništi nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v Brništi si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklidové práce Brniště ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidových prácí zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste v Brništi zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte v Brništi řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!


Službu úklidové práce Brniště vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Naši VIP franchisanti

Naše certifikované franchisové pobočky VIP členů poskytující úklid a mytí oken v této lokalitě:

VIPRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR a SR
RISS COMPANY s.r.o
IČ: 25237195, DIČ: CZ25237195
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: info@extra-services.eu

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Včera jsem využila vašich úklidových prací v Brništi. Vše proběhlo na jedničku, určitě budu doporučovat.Potřeboval jsem v Brništi dost narychlo zajistit úklidové práce. Tato společnost EXTRA SLUŽBY mi je skutečně velmi odborně poskytla. Určitě dávám palec nahoru a doporučuju.Naprosto skvělé úklidové práce, které mi tato společnost zajistila v Brništi pro mě byly něčím neocenitelným. Ještě existujou slušní, pracovití, ochotní a neskutečně vstřícní lidé. Stoprocentně doporučuji tuto společnost extra uklízení.Absolutní spokojenost. Čas, cena i kvalita úklidových prací.Velmi důkladné úklidové práce v Brništi mi zajistila společnost Extra uklízení. Určitě doporučuji, holky jsou fakt velmi důkladné a spolehlivé. Absolutní spokojenost, děkuju.Úklidové práce v Brništi proběhly naprosto bezchybně 👍. Velká spokojenost. Určitě budeme využívat i nadále.