Objednat

Úklid a úklidové práce Kovářská

úklidové práce

Potřebujete spolehlivou firmu na úklidové práce v obci Kovářská a hledáte někoho, kdo by vám právě v Kovářské poskytl kvalitní úklidové práce na profesionální úrovni? Potřebujete v Kovářské či v okolí Kovářské uklidit libovolně velký bytový či nebytový prostor a hledáte vhodného poskytovatele úklidových prací? Možná jste právě našli nejlepšího poskytovatele úklidových prací v Kovářské. Jsme franchisová společnost EXTRA UKLÍZENÍ, která poskytuje své odborné a profesionální úklidové práce nejen v Kovářské, ale kompletně na celém území České republiky. Veškeré úklidové práce v Kovářské provádí pouze proškolení a zkušení pracovníci. Úklidové práce libovolného druhu jsme schopni vám zajistit NONSTOP bez ohledu na to, jedná-li se o úklid bytu, úklid domu nebo úklid firemních prostorů. Uklízíme, myjeme a čistíme jak v Chomutově, tak i v celém širokém okolí Kovářské. Na naší centrální lince 800 66 88 88 si můžete kdykoli objednat naše profesionální úklidové práce.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Před jakýmkoli druhem úklidu v Kovářské nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v Kovářské si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklidové práce Kovářská ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidových prácí zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste v Kovářské zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte v Kovářské řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Naši VIP franchisanti

Naše certifikované franchisové pobočky VIP členů poskytující úklid a mytí oken v této lokalitě:

VIPRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR a SR
RISS COMPANY s.r.o
IČ: 25237195, DIČ: CZ25237195
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: info@extra-services.eu

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující úklid a mytí oken v této lokalitě:

PartnerLubomír Sedlák
člen franchisové sítě EXTRA UKLÍZENÍ
adresa: Palachova 3732, 430 03 Chomutov
počet franchisových licencí: 1

Naši Extra Partneři

Naši partneři poskytující úklid a mytí oken v této lokalitě:

PartnerJaroslav Oberreiter
Extra Partner franchisové sítě EXTRA UKLÍZENÍ
adresa: Vintířov 79, 432 01 Radonice
PartnerBohuslav Novák
Extra Partner franchisové sítě EXTRA UKLÍZENÍ
adresa: Kadaňský Rohozec 27, 432 01 Radonice

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Včera jsem využila vašich úklidových prací v Kovářské. Vše proběhlo na jedničku, určitě budu doporučovat.Potřeboval jsem v Kovářské dost narychlo zajistit úklidové práce. Tato společnost EXTRA SLUŽBY mi je skutečně velmi odborně poskytla. Určitě dávám palec nahoru a doporučuju.Velmi důkladné úklidové práce v Kovářské mi zajistila společnost Extra uklízení. Určitě doporučuji, holky jsou fakt velmi důkladné a spolehlivé. Absolutní spokojenost, děkuju.Naprosto skvělé úklidové práce, které mi tato společnost zajistila v Kovářské pro mě byly něčím neocenitelným. Ještě existujou slušní, pracovití, ochotní a neskutečně vstřícní lidé. Stoprocentně doporučuji tuto společnost extra uklízení.Absolutní spokojenost. Čas, cena i kvalita úklidových prací.Úklidové práce v Kovářské proběhly naprosto bezchybně 👍. Velká spokojenost. Určitě budeme využívat i nadále.