Objednat

Úklid a úklidové práce Velký Borek

úklidové práce

Potřebujete spolehlivou firmu na úklidové práce v obci Velký Borek a hledáte někoho, kdo by vám právě ve Velkém Borku poskytl kvalitní úklidové práce na profesionální úrovni? Potřebujete ve Velkém Borku či v okolí Velkého Borku uklidit libovolně velký bytový či nebytový prostor a hledáte vhodného poskytovatele úklidových prací? Možná jste právě našli nejlepšího poskytovatele úklidových prací ve Velkém Borku. Jsme franchisová společnost EXTRA UKLÍZENÍ, která poskytuje své odborné a profesionální úklidové práce nejen ve Velkém Borku, ale kompletně na celém území České republiky. Veškeré úklidové práce ve Velkém Borku provádí pouze proškolení a zkušení pracovníci. Úklidové práce libovolného druhu jsme schopni vám zajistit NONSTOP bez ohledu na to, jedná-li se o úklid bytu, úklid domu nebo úklid firemních prostorů. Uklízíme, myjeme a čistíme jak v Mělníku, tak i v celém širokém okolí Velkého Borku. Na naší centrální lince 800 66 88 88 si můžete kdykoli objednat naše profesionální úklidové práce.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Před jakýmkoli druhem úklidu ve Velkém Borku nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb ve Velkém Borku si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklidové práce Velký Borek ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidových prácí zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste ve Velkém Borku zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte ve Velkém Borku řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!


Službu úklidové práce Velký Borek vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Včera jsem využila vašich úklidových prací ve Velkém Borku. Vše proběhlo na jedničku, určitě budu doporučovat.Potřeboval jsem ve Velkém Borku dost narychlo zajistit úklidové práce. Tato společnost EXTRA SLUŽBY mi je skutečně velmi odborně poskytla. Určitě dávám palec nahoru a doporučuju.Naprosto skvělé úklidové práce, které mi tato společnost zajistila ve Velkém Borku pro mě byly něčím neocenitelným. Ještě existujou slušní, pracovití, ochotní a neskutečně vstřícní lidé. Stoprocentně doporučuji tuto společnost extra uklízení.Absolutní spokojenost. Čas, cena i kvalita úklidových prací.Velmi důkladné úklidové práce ve Velkém Borku mi zajistila společnost Extra uklízení. Určitě doporučuji, holky jsou fakt velmi důkladné a spolehlivé. Absolutní spokojenost, děkuju.Úklidové práce ve Velkém Borku proběhly naprosto bezchybně 👍. Velká spokojenost. Určitě budeme využívat i nadále.