Objednat

Úklid a úklidové práce Malé Březno

úklidové práce

Potřebujete spolehlivou firmu na úklidové práce v obci Malé Březno a hledáte někoho, kdo by vám právě v Malém Březnu poskytl kvalitní úklidové práce na profesionální úrovni? Potřebujete v Malém Březnu či v okolí Malého Března uklidit libovolně velký bytový či nebytový prostor a hledáte vhodného poskytovatele úklidových prací? Možná jste právě našli nejlepšího poskytovatele úklidových prací v Malém Březnu. Jsme franchisová společnost EXTRA UKLÍZENÍ, která poskytuje své odborné a profesionální úklidové práce nejen v Malém Březnu, ale kompletně na celém území České republiky. Veškeré úklidové práce v Malém Březnu provádí pouze proškolení a zkušení pracovníci. Úklidové práce libovolného druhu jsme schopni vám zajistit NONSTOP bez ohledu na to, jedná-li se o úklid bytu, úklid domu nebo úklid firemních prostorů. Uklízíme, myjeme a čistíme jak v Mostě, tak i v celém širokém okolí Malého Března. Na naší centrální lince 800 66 88 88 si můžete kdykoli objednat naše profesionální úklidové práce.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Před jakýmkoli druhem úklidu v Malém Březnu nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v Malém Březnu si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklidové práce Malé Březno ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidových prácí zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste v Malém Březnu zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte v Malém Březnu řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!


Službu úklidové práce Malé Březno vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Velmi důkladné úklidové práce v Malém Březnu mi zajistila společnost Extra uklízení. Určitě doporučuji, holky jsou fakt velmi důkladné a spolehlivé. Absolutní spokojenost, děkuju.Včera jsem využila vašich úklidových prací v Malém Březnu. Vše proběhlo na jedničku, určitě budu doporučovat.Potřeboval jsem v Malém Březnu dost narychlo zajistit úklidové práce. Tato společnost EXTRA SLUŽBY mi je skutečně velmi odborně poskytla. Určitě dávám palec nahoru a doporučuju.Naprosto skvělé úklidové práce, které mi tato společnost zajistila v Malém Březnu pro mě byly něčím neocenitelným. Ještě existujou slušní, pracovití, ochotní a neskutečně vstřícní lidé. Stoprocentně doporučuji tuto společnost extra uklízení.Absolutní spokojenost. Čas, cena i kvalita úklidových prací.Úklidové práce v Malém Březnu proběhly naprosto bezchybně 👍. Velká spokojenost. Určitě budeme využívat i nadále.