Objednat

Úklid a úklidové práce Dolní Břežany

úklidové práce

Potřebujete spolehlivou firmu na úklidové práce v obci Dolní Břežany a hledáte někoho, kdo by vám právě v Dolních Břežanech poskytl kvalitní úklidové práce na profesionální úrovni? Potřebujete v Dolních Břežanech či v okolí Dolních Břežan uklidit libovolně velký bytový či nebytový prostor a hledáte vhodného poskytovatele úklidových prací? Možná jste právě našli nejlepšího poskytovatele úklidových prací v Dolních Břežanech. Jsme franchisová společnost EXTRA UKLÍZENÍ, která poskytuje své odborné a profesionální úklidové práce nejen v Dolních Břežanech, ale kompletně na celém území České republiky. Veškeré úklidové práce v Dolních Břežanech provádí pouze proškolení a zkušení pracovníci. Úklidové práce libovolného druhu jsme schopni vám zajistit NONSTOP bez ohledu na to, jedná-li se o úklid bytu, úklid domu nebo úklid firemních prostorů. Uklízíme, myjeme a čistíme jak na Praze-západ, tak i v celém širokém okolí Dolních Břežan. Na naší centrální lince 800 66 88 88 si můžete kdykoli objednat naše profesionální úklidové práce.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Před jakýmkoli druhem úklidu v Dolních Břežanech nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v Dolních Břežanech si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklidové práce Dolní Břežany ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidových prácí zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste v Dolních Břežanech zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte v Dolních Břežanech řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!


Službu úklidové práce Dolní Břežany vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Absolutní spokojenost. Čas, cena i kvalita úklidových prací.Úklidové práce v Dolních Břežanech proběhly naprosto bezchybně 👍. Velká spokojenost. Určitě budeme využívat i nadále.Velmi důkladné úklidové práce v Dolních Břežanech mi zajistila společnost Extra uklízení. Určitě doporučuji, holky jsou fakt velmi důkladné a spolehlivé. Absolutní spokojenost, děkuju.Naprosto skvělé úklidové práce, které mi tato společnost zajistila v Dolních Břežanech pro mě byly něčím neocenitelným. Ještě existujou slušní, pracovití, ochotní a neskutečně vstřícní lidé. Stoprocentně doporučuji tuto společnost extra uklízení.Včera jsem využila vašich úklidových prací v Dolních Břežanech. Vše proběhlo na jedničku, určitě budu doporučovat.Potřeboval jsem v Dolních Břežanech dost narychlo zajistit úklidové práce. Tato společnost EXTRA SLUŽBY mi je skutečně velmi odborně poskytla. Určitě dávám palec nahoru a doporučuju.