Objednat

Vánoční úklid Štěnovický Borek

vánoční úklidy

Potřebujete spolehlivou firmu na vánoční úklidy v obci Štěnovický Borek a hledáte někoho, kdo by vám právě ve Štěnovickém Borku poskytl kvalitní úklidové práce na profesionální úrovni? Blíží se Vánoce, svátky klidu a pohody a vy potřebujete zajistit kvalitní a dokonalý vánoční úklid ve Štěnovickém Borku nebo v okolí Štěnovického Borku? Hledáte spolehlivou úklidovou firmu na zajištění tohoto vánočního úklidu ve Štěnovickém Borku? Bingo. Tuto firmu jste právě našli! Jsme zavedená profesionální úklidová firma z okolí Štěnovického Borku. Naše franchisová společnost EXTRA UKLÍZENÍ je síť zkušených a proškolených uklízeček, které vám ve Štěnovickém Borku a celém okrese Plzeň zajistí a samozřejmě poskytnou velký vánoční úklid ve vašich bytech, vánoční úklidy ve vašich domech, vánoční úklidy ve vašich domácnostech, ale i vánoční úklidy ve firmách či kancelářích nacházejících se ve Štěnovickém Borku. Velmi rádi vám poskytneme tyto důležité sezónní úklidy, jako je vánoční úklid, velikonoční úklid či jarní úklid. Jelikož jsou ale tyto sezónní úklidy velmi žádané, doporučujeme každému, aby si tyto sezónní úklidy objednal s dostatečným časovým předstihem, abychom ve Štěnovickém Borku dokázali tyto úklidy poskytnout tak, jak si budete přát. Pokud si například budete přát zajistit i vánoční výzdobu, zajistíme vám ji. Standardní vánoční úklid ve Štěnovickém Borku je kompletní úklid celé vaší domácnosti včetně důkladného mytí oken a čištění sedaček. Vždy uděláme maximu pro to, aby byla vaše domácnost ve skvělém stavu před těmito krásnými zimními svátky. Veškeré přípravky potřebné na vánoční úklidy jsou součástí dodávky našich úklidových služeb zajišťovaných ve Štěnovickém Borku.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Před jakýmkoli druhem úklidu ve Štěnovickém Borku nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb ve Štěnovickém Borku si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz vánoční úklidy Štěnovický Borek ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě vánočních úklidů zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste ve Štěnovickém Borku zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte ve Štěnovickém Borku řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!


Službu vánoční úklidy Štěnovický Borek vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Dokonalý předvánoční úklid, mohu jen doporučit.Jsem velmi pracovně vytížená tak jsem na Vánoce objednala tuto společnost pro mé rodiče žijící ve Štěnovickém Borku. Maminka se úplně rozplývala nad ochotou a šikovností. Touto cestou moc děkuji za pomoc.Pravidelně na Vánoce využívám tuto společnost. Bezkonkurenční, doporučuju.Vánoce mám spojené s Extra uklízením, holky perfektní, byt čistý a voňavý, určitě všem doporučuju... 👍Tuto firmu si ve Štěnovickém Borku objednávám každý rok už v květnu, aby na mě mysleli na Vánoce. Jsem absolutně spokojená, neumím si to představit bez jejich pomoci.Na Vánoce úklid jen od vás. Jsem spokojená nad míru.Pravidelně na Vánoce nám tato společnost uklízí v pečovatelském domě. Jsme velmi spokojeni jak s přístupem, tak i s odborností se kterou práce probíhají. Doporučujeme.Rok co rok nám na Vánoční svátky zkrášlují naše bydleníčko ve Štěnovickém Borku holky z extra uklízení. Dokonce dělají i výzdobu. Jsou skvělé, určitě doporučuji.