Objednat

Čištění a mytí auta Vítězná

čištění a mytí aut

Požadujete důkladné čištění a mytí aut v obci Vítězná a potřebujete sehnat spolehlivou úklidovou firmu, která se vám ve Vítězné postará o mytí oken, výloh nebo jiných skleněných ploch? Potřebujete ve Vítězné nebo v přilehlém okolí Vítězné zajistit důkladné ruční mytí vašeho automobilu a hledáte spolehlivou úklidovou firmu, která by vám právě ve Vítězné tyto úklidové služby zajistila? Naše franchisová společnost EXTRA UKLÍZENÍ vám nejen ve Vítězné, ale i v celém okrese Trutnov zajistí a poskytne dokonalé interiérové úklidy vašich vozidel. Zajistíme vám vysávání a čištění koberců i sedaček, a to jak suchou, tak i mokrou cestou. Důkladně umyjeme skla i palubní desku, precizně vyčistíme i kožené sedačky, včetně jejich impregnace. Veškeré přípravky potřebné pro čištění interiéru automobilů jsou součástí dodávky našich úklidových služeb poskytovaných ve Vítězné.

Kde poskytujeme naše služby mytí oken a žaluzií

Před jakýmkoli mytím oken, výloh či výkladních skříní ve Vítězné nebo před objednávkou libovolných úklidů a mytí skleněných ploch ve Vítězné si prohlédněte, jaká je naše cena za mytí oken (viz čištění a mytí aut Vítězná ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě čištění a mytí aut zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste ve Vítězné zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte ve Vítězné řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!


Službu čištění a mytí aut Vítězná vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Už poněkolikáté jsem využil jejich mytí automobilu a vždy jsem mile překvapen. Moc děkuji za tyhle služby.Jednou jsem vyzkoušel a už nikdy jinak, ve Vítězné jsem lepší firmu nenašel.Kvalitní a detailní umytí interiéru i exteriéru za hodně zajímavou cenu.Opravdu jsem nečekal to, že přijedou až ke mě domů do Vítězné a kompletně vysají a vyčistí celý interiér do posledního detailu.Naprosto dokonalé vyčištění plastů, sedaček i oken. Dál doporučím.Už několik let čistí tato společnost naše firemní vozy a jsme nadmíru spokojeni. Takový servis nikdo jiný v našem okolí nenabízí.Nechali jsme si kompletně umýt celé auto ve Vítězné, které s dvěma dětmi vypadalo opravdu strašně a po zásahu extra uklízení jsem ho skoro ani nepoznala. =D