Extra Uklízení a Mytí oken
Jistota čistoty
Počet zákazníků, kteří objednali naše úklidové služby: dnes 6, tento týden 43, tento měsíc 125, tento rok 2 757
Objednat

Čištění a mytí auta Ústí nad Labem

čištění a mytí aut

Potřebujete zajistit kvalitní čištění a mytí aut ve městě Ústí nad Labem a sháníte spolehlivou a profesionální úklidovou společnost, která vám v Ústí nad Labem poskytne mytí oken, výloh nebo jiných skleněných ploch? Potřebujete v Ústí nad Labem nebo v přilehlém okolí zajistit důkladné ruční mytí vašeho automobilu a hledáte spolehlivou úklidovou firmu, která by vám právě v Ústí nad Labem tyto úklidové služby zajistila? Naše franchisová společnost EXTRA UKLÍZENÍ vám nejen v Ústí nad Labem, ale i v celém Ústeckém kraji zajistí a poskytne dokonalé interiérové úklidy vašich vozidel. Zajistíme vám vysávání a čištění koberců i sedaček, a to jak suchou, tak i mokrou cestou. Důkladně umyjeme skla i palubní desku, precizně vyčistíme i kožené sedačky, včetně jejich impregnace. Veškeré přípravky potřebné pro čištění interiéru automobilů jsou součástí dodávky našich úklidových služeb poskytovaných v Ústí nad Labem.

Kde poskytujeme naše služby mytí oken a žaluzií

Před jakýmkoli mytím oken, výloh či výkladních skříní v Ústí nad Labem nebo před objednávkou libovolných úklidů a mytí skleněných ploch v Ústí nad Labem si prohlédněte, jaká je naše cena za mytí oken (viz čištění a mytí aut Ústí nad Labem ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě čištění a mytí aut zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste v Ústí nad Labem zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte v Ústí nad Labem řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Naši VIP franchisanti

Naše certifikované franchisové pobočky VIP členů poskytující úklid a mytí oken v této lokalitě:

VIPRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR a SR
RISS COMPANY s.r.o
IČ: 25237195, DIČ: CZ25237195
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Už poněkolikáté jsem využil jejich mytí automobilu a vždy jsem mile překvapen. Moc děkuji za tyhle služby.Jednou jsem vyzkoušel a už nikdy jinak, v Ústí nad Labem jsem lepší firmu nenašel.Kvalitní a detailní umytí interiéru i exteriéru za hodně zajímavou cenu.Opravdu jsem nečekal to, že přijedou až ke mě domů do Ústí nad Labem a kompletně vysají a vyčistí celý interiér do posledního detailu.Naprosto dokonalé vyčištění plastů, sedaček i oken. Dál doporučím.Už několik let čistí tato společnost naše firemní vozy a jsme nadmíru spokojeni. Takový servis nikdo jiný v našem okolí nenabízí.Nechali jsme si kompletně umýt celé auto v Ústí nad Labem, které s dvěma dětmi vypadalo opravdu strašně a po zásahu extra uklízení jsem ho skoro ani nepoznala. =D