Extra Uklízení a Mytí oken
Jistota čistoty
Počet zákazníků, kteří objednali naše úklidové služby: dnes 0, tento týden 63, tento měsíc 131, tento rok 131
Objednat

Čištění a mytí auta Chuderov

čištění a mytí auta

Požadujete důkladné čištění a mytí auta v obci Chuderov a potřebujete sehnat spolehlivou úklidovou firmu, která se vám v Chuderově postará o mytí oken, výloh nebo jiných skleněných ploch? Potřebujete v Chuderově nebo v přilehlém okolí Chuderova zajistit důkladné ruční mytí vašeho automobilu a hledáte spolehlivou úklidovou firmu, která by vám právě v Chuderově tyto úklidové služby zajistila? Naše franchisová společnost EXTRA UKLÍZENÍ vám nejen v Chuderově, ale i v celém okrese Ústí nad Labem zajistí a poskytne dokonalé interiérové úklidy vašich vozidel. Zajistíme vám vysávání a čištění koberců i sedaček, a to jak suchou, tak i mokrou cestou. Důkladně umyjeme skla i palubní desku, precizně vyčistíme i kožené sedačky, včetně jejich impregnace. Veškeré přípravky potřebné pro čištění interiéru automobilů jsou součástí dodávky našich úklidových služeb poskytovaných v Chuderově.

Kde poskytujeme naše služby mytí oken a žaluzií

Před jakýmkoli mytím oken, výloh či výkladních skříní v Chuderově nebo před objednávkou libovolných úklidů a mytí skleněných ploch v Chuderově si prohlédněte, jaká je naše cena za mytí oken (viz čištění a mytí auta Chuderov ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě čištění a mytí auta zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující úklid a mytí oken v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com
FranchisantLubomír Sedlák
člen franchisové sítě EXTRA UKLÍZENÍ
adresa: Palachova 3732, 430 03 Chomutov
počet franchisových licencí: 1

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Opravdu jsem nečekal to, že přijedou až ke mě domů do Chuderova a kompletně vysají a vyčistí celý interiér do posledního detailu.Už několik let čistí tato společnost naše firemní vozy a jsme nadmíru spokojeni. Takový servis nikdo jiný v našem okolí nenabízí.Kvalitní a detailní umytí interiéru i exteriéru za hodně zajímavou cenu.Nechali jsme si kompletně umýt celé auto v Chuderově, které s dvěma dětmi vypadalo opravdu strašně a po zásahu extra uklízení jsem ho skoro ani nepoznala. =DNaprosto dokonalé vyčištění plastů, sedaček i oken. Dál doporučím.Už poněkolikáté jsem využil jejich mytí automobilu a vždy jsem mile překvapen. Moc děkuji za tyhle služby.Jednou jsem vyzkoušel a už nikdy jinak, v Chuderově jsem lepší firmu nenašel.