Extra Uklízení a Mytí oken
Jistota čistoty
Počet zákazníků, kteří objednali naše úklidové služby: dnes 5, tento týden 73, tento měsíc 330, tento rok 3 408
Objednat

Jarní úklid Týn nad Bečvou

jarní úklidy

Potřebujete spolehlivou firmu na jarní úklidy v obci Týn nad Bečvou a hledáte někoho, kdo by vám právě v Týně nad Bečvou poskytl kvalitní úklidové práce na profesionální úrovni? Venku už pomalu voní jaro a vy potřebujete v Týně nad Bečvou či v okolí Týna nad Bečvou udělat skutečně pořádný jarní úklid? Hledáte spolehlivou a zkušenou firmu na zajištění tohoto generálního jarního úklidu v Týně nad Bečvou? Jsme zavedená úklidová společnost, která tyto detailní a kompletní jarní úklidy poskytuje nejen v Týně nad Bečvou, ale i v celém širokém okolí Týna nad Bečvou. Naše franchisová síť EXTRA UKLÍZENÍ vám v Týně nad Bečvou a celém okrese Přerov zajistí na základě vašich online objednávek a požadavků kompletní jarní úklid včetně mytí oken, mytí terasy, mytí balkónu nebo úklidu venkovních prostor. Veškeré jarní úklidy v Týně nad Bečvou vám poskytneme nejen ve vašich bytech, ale zajistíme i úklidy ve vašich domech, úklidy na chatách či chalupách, úklidy v domácnostech, ale i úklidy ve firmách, podnicích či kancelářích. Velmi rádi vám poskytneme tyto žádané sezónní úklidy, jako je jarní úklid, vánoční úklid nebo velikonoční úklid. Jelikož jsou tyto sezónní úklidy velmi žádaným druhem úklidů, doporučujeme každému zájemci o tento jarní úklid, aby si jej objednal s dostatečným časovým předstihem, abychom dokázali tento jarní úklid v Týně nad Bečvou poskytnout v termínu a čase, který si budete přát. Standardní jarní úklid v Týně nad Bečvou je kompletní úklid celého prostoru bytu, úklid domu, úklid chaty nebo chalupy. Zahrnuje i úklid zahrady, úklid garáže nebo například úklid terasy či pergoly a samozřejmě důkladné a precizní mytí oken a dveří. Veškeré přípravky potřebné na jarní úklidy jsou samozřejmě součástí dodávky našich profesionálních úklidových služeb poskytovaných v Týně nad Bečvou.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Před jakýmkoli druhem úklidu v Týně nad Bečvou nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v Týně nad Bečvou si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz jarní úklidy Týn nad Bečvou ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě jarních úklidů zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste v Týně nad Bečvou zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte v Týně nad Bečvou řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Naši VIP franchisanti

Naše certifikované franchisové pobočky VIP členů poskytující úklid a mytí oken v této lokalitě:

VIPRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR a SR
RISS COMPANY s.r.o
IČ: 25237195, DIČ: CZ25237195
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Rodiče potřebovali z jara uklidit a umýt okna na parcele. Doporučení bylo parádní. Společnost Extra nám vše zajistila naprosto skvěle. Chválíme.Jarní úklid v Týně nad Bečvou na výbornou.Výborně provedený úklid zahradního altánku v Týně nad Bečvou. Skla jsou jako nová, díky.Chtěl bych touto cestou poděkovat slečnám, které mi uklidily a umyly ta špinavá okna po zimě. Moc vám děkuji a přeji mnoho zdaru ve vaší práci.Perfektní jarní úklid včetně mytí oken. O nic jsem se nestarala. Jako žena musím ocenit skutečně šikovnost a zručnost. Extra uklízení určitě doporučuji.Kuchyně, koupelna, okna, terasa, vše bez chybičky. Skutečně dokonalý jarní úklid.