Objednat

Ruční mytí a čištění Číměř

ruční mytí a čištění

Požadujete důkladné ruční mytí a čištění v obci Číměř a potřebujete sehnat spolehlivou úklidovou firmu, která se vám v Číměři postará o mytí oken, výloh nebo jiných skleněných ploch? Kdekoli v Číměři nebo v okolí Číměře vám prostřednictvím naší spolehlivé a kvalitní úklidové společnosti zajistíme a poskytneme dokonalé a detailní ruční mytí? Jsme profesionální franchisová firma EXTRA UKLÍZENÍ, která se v Číměři specializuje na detailní ruční mytí nábytku, ruční mytí skleněných ploch, ruční mytí koženého nábytku, ruční mytí strojů či přístrojů, ruční mytí výstavních prostor nebo uměleckých předmětů. Stejně kvalitně, jako vám ručně umyjeme a uklidíme nestandardní předměty a prostory, stejně tak důkladně vám v Číměři umyjeme a uklidíme i vaše domácnosti. Kdykoli vám v Číměři a v celém okrese Jindřichův Hradec zajistíme a poskytneme dokonalé ruční úklidové práce při mytí oken, mytí okenních rámů, mytí lékařských přístrojů, mytí nábytku a vybavení, mytí starožitných předmětů nebo mytí a čištění osvětlení. Pro jakýkoli druh ručního detailního mytí vám v Číměři samozřejmě zajistíme a dodáme potřebné úklidové prostředky.

Kde poskytujeme naše služby mytí oken a žaluzií

Před jakýmkoli mytím oken, výloh či výkladních skříní v Číměři nebo před objednávkou libovolných úklidů a mytí skleněných ploch v Číměři si prohlédněte, jaká je naše cena za mytí oken (viz ruční mytí a čištění Číměř ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě ručního mytí a čištění zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste v Číměři zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte v Číměři řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!


Službu ruční mytí a čištění Číměř vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)
Odesláním poptávky souhlasím s Obchodními podmínkami a jsem s nimi seznámen.

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Kvalitní a levný úklid z Číměře. Palec nahoru.Využíváme jejich služby každý rok při různých úklidech a jsme nadmíru spokojeni. Objednali jsme si tuto společnost na úklid do muzea a zajistili nám opravdu profesionální servis.v Číměři pro mě zajišťovali ve firmě ruční mytí a od té doby využívám i doma.Nechali jsme si od této firmy zajistit ruční čištění nábytku a určitě jsme neprohloupli. Velmi kvalitní služba za přijatelnou cenu.Každoročně využíváme jejich profesionální služby jak doma, tak ve firmě.Děkuji, naprosto dokonalé ruční mytí v Číměři.