Extra Uklízení a Mytí oken
Jistota čistoty
Počet zákazníků, kteří objednali naše úklidové služby: dnes 0, tento týden 17, tento měsíc 172, tento rok 1 674
Vydělávejte nadprůměrné výdělky se zavedenou značkou EXTRA
Objednat

Ruční mytí a čištění Litoměřice

ruční mytí a čištění

Potřebujete zajistit kvalitní ruční mytí a čištění ve městě Litoměřice a sháníte spolehlivou a profesionální úklidovou společnost, která vám v Litoměřicích poskytne mytí oken, výloh nebo jiných skleněných ploch? Kdekoli v Litoměřicích nebo v okolí vám prostřednictvím naší spolehlivé a kvalitní úklidové společnosti zajistíme a poskytneme dokonalé a detailní ruční mytí? Jsme profesionální franchisová firma EXTRA UKLÍZENÍ, která se v Litoměřicích specializuje na detailní ruční mytí nábytku, ruční mytí skleněných ploch, ruční mytí koženého nábytku, ruční mytí strojů či přístrojů, ruční mytí výstavních prostor nebo uměleckých předmětů. Stejně kvalitně, jako vám ručně umyjeme a uklidíme nestandardní předměty a prostory, stejně tak důkladně vám v Litoměřicích umyjeme a uklidíme i vaše domácnosti. Kdykoli vám v Litoměřicích a v celém Ústeckém kraji zajistíme a poskytneme dokonalé ruční úklidové práce při mytí oken, mytí okenních rámů, mytí lékařských přístrojů, mytí nábytku a vybavení, mytí starožitných předmětů nebo mytí a čištění osvětlení. Pro jakýkoli druh ručního detailního mytí vám v Litoměřicích samozřejmě zajistíme a dodáme potřebné úklidové prostředky.

Kde poskytujeme naše služby mytí oken a žaluzií

Před jakýmkoli mytím oken, výloh či výkladních skříní v Litoměřicích nebo před objednávkou libovolných úklidů a mytí skleněných ploch v Litoměřicích si prohlédněte, jaká je naše cena za mytí oken (viz ruční mytí a čištění Litoměřice ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě ručního mytí či čištění zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující úklid a mytí oken v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com
FranchisantLubomír Sedlák
člen franchisové sítě EXTRA UKLÍZENÍ
adresa: Palachova 3732, 430 03 Chomutov
email: cv@extra-uklizeni.com
počet franchisových licencí: 1

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Nechali jsme si od této firmy zajistit ruční čištění nábytku a určitě jsme neprohloupli. Velmi kvalitní služba za přijatelnou cenu.Každoročně využíváme jejich profesionální služby jak doma, tak ve firmě.v Litoměřicích pro mě zajišťovali ve firmě ruční mytí a od té doby využívám i doma.Děkuji, naprosto dokonalé ruční mytí v Litoměřicích.Objednali jsme si tuto společnost na úklid do muzea a zajistili nám opravdu profesionální servis.Kvalitní a levný úklid z Litoměřic. Palec nahoru.Využíváme jejich služby každý rok při různých úklidech a jsme nadmíru spokojeni.