Objednat

Úklid a úklidové služby Litoměřice

úklid

Poptáváte kvalitní úklid ve městě Litoměřice a sháníte spolehlivou společnost s profesionálním přístupem, která vám tyto úklidové služby v Litoměřicích poskytne? Úklidy domácností v Litoměřicích, ale i mytí oken v Litoměřicích i celém okolí Litoměřicka vám pod záštitou profesionální franchisové sítě EXTRA SLUŽBY zajistí a poskytnou naši zkušení a proškolení pracovníci sítě EXTRA UKLÍZENÍ. Uklízíme byty, uklízíme domy i vily, uklízíme chaty i chalupy, ale uklízíme i nebytové prostory. Poskytujeme úklidy kanceláří, úklidy firem, úklidy restaurací i barů, úklidy obchodů i prodejen nebo úklidy pensionů a ubytoven. Poskytujeme špičkové jednorázové generální úklidy, ale zajišťujeme i spolehlivé pravidelné úklidy.

Co uklízíme

Poskytujeme naprosto důkladné úklidy po malířích či úklidy po stavebních úpravách a rekonstrukcích. Veškeré naše úklidové práce poskytujeme nejen v Litoměřicích, ale poskytujeme je 365 dní v roce kompletně na celém území České republiky i Evropské unie. Poskytujeme jak ruční úklidy a mytí, tak i strojové čištění a mytí. Jakýkoli druh úklidu si můžete kdykoli objednat prostřednictvím našeho jednoduchého a přehledného objednávkového formuláře úklidů a pak už jen vyčkat, až se s vámi zkontaktuje náš odborný technik na úklidy a mytí oken.

Vycházíme vám vstříc

Uklízíme lékařské domy i čekárny, čistíme a tepujeme koberce, ale zajistíme vám a poskytneme i čištění a tepování sedacích souprav. Uklízíme kina i divadla, uklízíme haly i sklady. Našim klientům běžně zajišťujeme i sezónní úklidy jako jsou úklidy Vánoční a úklidy Velikonoční. Budeme velmi potěšeni, pokud si pro jakýkoli druh úklidových služeb v Litoměřicích vyberete právě naši společnost EXTRA UKLÍZENÍ a sami se přesvědčíte o našich kvalitách a naší spolehlivosti. A samozřejmě budeme velmi poctěni, pokud se i vy stanete našimi dalšími spokojenými klienty využívajícími služeb sítě EXTRA SLUŽBY.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Úklid Litoměřice

Před jakýmkoli druhem úklidu v Litoměřicích nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v Litoměřicích si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklid Litoměřice ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste v Litoměřicích zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte v Litoměřicích řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!


Službu úklid Litoměřice vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Naprostá spokojenost s úklidem v Litoměřicích. Společnost EXTRA UKLÍZENÍ můžu vřele doporučit každému. Naší rodině už zajišťuje veškeré úklidy a určitě je nevyměníme.Úklidy skutečně na úrovni. Velmi milí, ochotní a flexibilní. Využíváme je velmi pravidelně. Rozhodně doporučuji.Minulý týden jsem v Litoměřicích potřebovala velmi nutně a rychle uklidit. Moc by jsem vám chtěla touto cestou poděkovat za velmi důkladný a rychlý úklid, který jste mi poskytli. Určitě vás budu využívat i nadále a taktéž doporučovat.S úklidem této společnosti jsem byla v Litoměřicích velmi spokojená. Určitě doporučuji.Už 2x jsem využila v Litoměřicích úklid této společnosti. Vždy jsem byla maximálně spokojená. Děkuju moc moc..👍😊😊.Vynikající služba i zkušenost. Včera nám tato úklidová firma zajišťovala úklid naší nemovitosti v Litoměřicích. Celý průběh úklidů byl naprosto perfektní, seděla cena úklidu i celá domluva. Za nás můžeme rozhodně doporučit.Už jsem v Litoměřicích vyzkoušel pár úklidů, ale tuta firma je fakt super, není jediná věc co vytknout. Určitě doporučuju.Skutečně paráda. Celý úklid u nás v Litoměřicích proběhl naprosto perfektně. Cena sice trošku vyšší, ale výsledek stál za to. Rozhodně doporučuji každému vyzkoušet.