Extra Uklízení a Mytí oken
Jistota čistoty
Počet zákazníků, kteří objednali naše úklidové služby: dnes 4, tento týden 39, tento měsíc 225, tento rok 225
Objednat

Úklid a úklidové služby Litoměřice

úklid a úklidové služby

Poptáváte kvalitní úklid ve městě Litoměřice a sháníte spolehlivou společnost s profesionálním přístupem, která vám tyto úklidové služby v Litoměřicích poskytne? Úklidy domácností v Litoměřicích, ale i mytí oken v Litoměřicích i celém okolí Litoměřicka vám pod záštitou profesionální franchisové sítě EXTRA SLUŽBY zajistí a poskytnou naši zkušení a proškolení pracovníci sítě EXTRA UKLÍZENÍ. Uklízíme byty, uklízíme domy i vily, uklízíme chaty i chalupy, ale uklízíme i nebytové prostory. Poskytujeme úklidy kanceláří, úklidy firem, úklidy restaurací i barů, úklidy obchodů i prodejen nebo úklidy pensionů a ubytoven. Poskytujeme špičkové jednorázové generální úklidy, ale zajišťujeme i spolehlivé pravidelné úklidy.

Co uklízíme

Poskytujeme naprosto důkladné úklidy po malířích či úklidy po stavebních úpravách a rekonstrukcích. Veškeré naše úklidové práce poskytujeme nejen v Litoměřicích, ale poskytujeme je 365 dní v roce kompletně na celém území České republiky i Evropské unie. Poskytujeme jak ruční úklidy a mytí, tak i strojové čištění a mytí. Jakýkoli druh úklidu si můžete kdykoli objednat prostřednictvím našeho jednoduchého a přehledného objednávkového formuláře úklidů a pak už jen vyčkat, až se s vámi zkontaktuje náš odborný technik na úklidy a mytí oken.

Vycházíme vám vstříc

Uklízíme lékařské domy i čekárny, čistíme a tepujeme koberce, ale zajistíme vám a poskytneme i čištění a tepování sedacích souprav. Uklízíme kina i divadla, uklízíme haly i sklady. Našim klientům běžně zajišťujeme i sezónní úklidy jako jsou úklidy Vánoční a úklidy Velikonoční. Budeme velmi potěšeni, pokud si pro jakýkoli druh úklidových služeb v Litoměřicích vyberete právě naši společnost EXTRA UKLÍZENÍ a sami se přesvědčíte o našich kvalitách a naší spolehlivosti. A samozřejmě budeme velmi poctěni, pokud se i vy stanete našimi dalšími spokojenými klienty využívajícími služeb sítě EXTRA SLUŽBY.

Kde poskytujeme naše úklidové služby

Úklid Litoměřice

Před jakýmkoli druhem úklidu v Litoměřicích nebo před objednávkou libovolných úklidových služeb v Litoměřicích si prohlédněte, jaká je naše cena za úklid (viz úklid Litoměřice ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě úklidu zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Naši franchisanti

Naše franchisové pobočky poskytující úklid a mytí oken v této lokalitě:

FranchisantRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: objednavky@extra-sluzby.com
FranchisantLubomír Sedlák
člen franchisové sítě EXTRA UKLÍZENÍ
adresa: Palachova 3732, 430 03 Chomutov
počet franchisových licencí: 1

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Naprostá spokojenost s úklidem v Litoměřicích. Společnost EXTRA UKLÍZENÍ můžu vřele doporučit každému. Naší rodině už zajišťuje veškeré úklidy a určitě je nevyměníme.Úklidy skutečně na úrovni. Velmi milí, ochotní a flexibilní. Využíváme je velmi pravidelně. Rozhodně doporučuji.Minulý týden jsem v Litoměřicích potřebovala velmi nutně a rychle uklidit. Moc by jsem vám chtěla touto cestou poděkovat za velmi důkladný a rychlý úklid, který jste mi poskytli. Určitě vás budu využívat i nadále a taktéž doporučovat.S úklidem této společnosti jsem byla v Litoměřicích velmi spokojená. Určitě doporučuji.Už 2x jsem využila v Litoměřicích úklid této společnosti. Vždy jsem byla maximálně spokojená. Děkuju moc moc..👍😊😊.Vynikající služba i zkušenost. Včera nám tato úklidová firma zajišťovala úklid naší nemovitosti v Litoměřicích. Celý průběh úklidů byl naprosto perfektní, seděla cena úklidu i celá domluva. Za nás můžeme rozhodně doporučit.Už jsem v Litoměřicích vyzkoušel pár úklidů, ale tuta firma je fakt super, není jediná věc co vytknout. Určitě doporučuju.Skutečně paráda. Celý úklid u nás v Litoměřicích proběhl naprosto perfektně. Cena sice trošku vyšší, ale výsledek stál za to. Rozhodně doporučuji každému vyzkoušet.