Objednat

Ruční mytí a čištění Skršín

ruční mytí a čištění

Požadujete důkladné ruční mytí a čištění v obci Skršín a potřebujete sehnat spolehlivou úklidovou firmu, která se vám ve Skršíně postará o mytí oken, výloh nebo jiných skleněných ploch? Kdekoli ve Skršíně nebo v okolí Skršína vám prostřednictvím naší spolehlivé a kvalitní úklidové společnosti zajistíme a poskytneme dokonalé a detailní ruční mytí? Jsme profesionální franchisová firma EXTRA UKLÍZENÍ, která se ve Skršíně specializuje na detailní ruční mytí nábytku, ruční mytí skleněných ploch, ruční mytí koženého nábytku, ruční mytí strojů či přístrojů, ruční mytí výstavních prostor nebo uměleckých předmětů. Stejně kvalitně, jako vám ručně umyjeme a uklidíme nestandardní předměty a prostory, stejně tak důkladně vám ve Skršíně umyjeme a uklidíme i vaše domácnosti. Kdykoli vám ve Skršíně a v celém okrese Most zajistíme a poskytneme dokonalé ruční úklidové práce při mytí oken, mytí okenních rámů, mytí lékařských přístrojů, mytí nábytku a vybavení, mytí starožitných předmětů nebo mytí a čištění osvětlení. Pro jakýkoli druh ručního detailního mytí vám ve Skršíně samozřejmě zajistíme a dodáme potřebné úklidové prostředky.

Kde poskytujeme naše služby mytí oken a žaluzií

Před jakýmkoli mytím oken, výloh či výkladních skříní ve Skršíně nebo před objednávkou libovolných úklidů a mytí skleněných ploch ve Skršíně si prohlédněte, jaká je naše cena za mytí oken (viz ruční mytí a čištění Skršín ceník).

Další služby, které vám můžeme nabídnout

800 66 88 88

Máte kromě ručního mytí a čištění zájem i o jiné profesionální služby naší franchisové sítě EXTRA SLUŽBY? Můžeme vám nabídnout kompletní úklidové služby, mytí oken a čištění.

Měli byste ve Skršíně zájem o stěhovací služby nebo vyklízecí práce? Objednejte si u nás Stěhování nebo Vyklízení!

Chcete něco opravit? Postavit? Vymalovat? Smontovat? Sháníte ve Skršíně řemeslníka, zedníka nebo údržbáře? Objednejte si naše Hodinové manžely!


Službu ruční mytí a čištění Skršín vám spolehlivě a odborně zajistí a poskytnou členové mezinárodní franchisové sítě EXTRA SERVICES.

Chcete uklidit či umýt okna?

Vyplňte si formulář nebo nás kontaktujte přes WhatsApp
 požaduji upřednostnit moji objednávku před ostatními
 (je účtován poplatek za urgentní výjezd 2 500 Kč)

Naše další služby

Naši franchisanti Vám v oblasti úklidu mohou nabídnout řadu dalších extra služeb od generálního úklidu až po mytí oken a žaluzií.

Naši VIP franchisanti

Naše certifikované franchisové pobočky VIP členů poskytující úklid a mytí oken v této lokalitě:

VIPRISS COMPANY s.r.o.
FRANCHISOR sítě EXTRA UKLÍZENÍ pro ČR a SR
RISS COMPANY s.r.o
IČ: 25237195, DIČ: CZ25237195
centrální sídlo: Nádražní 24, 301 00 Plzeň
hotline: 800 668 888
telefon: 777 688 058
email: info@extra-services.eu

Recenze

Recenze našich služeb uklízení od zákazníků:

Nechali jsme si od této firmy zajistit ruční čištění nábytku a určitě jsme neprohloupli. Velmi kvalitní služba za přijatelnou cenu.Každoročně využíváme jejich profesionální služby jak doma, tak ve firmě.ve Skršíně pro mě zajišťovali ve firmě ruční mytí a od té doby využívám i doma.Děkuji, naprosto dokonalé ruční mytí ve Skršíně.Objednali jsme si tuto společnost na úklid do muzea a zajistili nám opravdu profesionální servis.Kvalitní a levný úklid ze Skršína. Palec nahoru.Využíváme jejich služby každý rok při různých úklidech a jsme nadmíru spokojeni.